Ešte ste nič nevideli. Tiché miesto 3 odhalí dramatický príchod mimozemšťanov na Zem (trailer)

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Ako začalo peklo z Tichého miesta?

V roku 2018 prišiel do kín horor s názvom Tiché miesto, ktorý sa odohráva vo svete, kde vás môže každý zvuk zabiť. Ako tento film, aj jeho pokračovanie z roku 2020 nám ukázali život niekoľko stoviek dní po tom, čo na Zem prišli mimozemšťania zabíjajúci všetko, čo vydá zvuk. Trailer filmu Tiché miesto: Prvý deň nám ale ukazuje, ako toto peklo začalo.

Pôvodný film napísal a zrežíroval John Krasinski, ktorý si v ňom zahral po boku svojej skutočnej manželky, herečky Emily Blunt. Zahrali si pár Abbottovcov, ktorí sa snažili prežiť v post-apokalyptickom svete so svojimi deťmi Regan (Millicent Simmonds) a Marcusom (Noah Jupe).

Vo filmovom pokračovaní, ktoré taktiež zrežíroval Krasinski, sme hneď na začiatku videli aj krátky úsek z úplne prvého dňa, keď mimozemšťania dopadli na Zem a zaútočili na malé mestečko, v ktorom Abbottovci bývali. Zvyšok filmu sa ale opäť odohrával mesiace po prvom útoku.

Trailer filmu Tiché miesto: Prvý deň

Trailer tretieho filmu nám ale predstavil nové postavy aj prostredie, v ktorom sa bude jeho dej odohrávať. Nevidíme tu lesy a domy na kraji malej obce, nachádzame sa však v srdci veľkomesta New York v deň, kedy ešte ľudia nevedia, že ich výkriky môžu zabiť. Prequel sa zameria aj na úplne nové postavy. Tie si zahrajú Lupita Nyong’o, Alex Wolff, Joseph Quinn a Denis O’Hare.

Vo filme si opäť zahrá aj Djimon Hounsou, ktorý sa ukázal v Tiché miesto: Časť II. Na režisérskej a scenáristickej stoličke Krasinského vymenil Michael Sarnoski, známy napríklad pre film Pig s Nicolasom Cageom. Krasinski sa ale svojho dopadu na sériu, ktorú vytvoril, úplne nevzdá. Na snímke totiž pracuje ako producent. Film Tiché miesto: Prvý deň príde do kín 28. júna.

Ste milovníkmi hororovej série, ktorú Krasinski vymyslel? Bude podľa vás úspešný aj tento tretí film, ktorý sa už ale nesústredí na obľúbenú rodinu Abbottovcov?

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -