Ticho môže zabíjať! Oficiálny trailer na Tiché Miesto dokazuje, že na tento horor si do kina pukance nevezmete!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Horor Tiché Miesto novým trailerom dokazuje, že pôjde o vskutku zaujímavú snímku roka!

My sme vám vraveli, že si na tento film dajte pozor. Najprv sa zdalo, že pôjde len o nútený spoločný projekt hereckého páru Johna Krasinskeho a Emily Blunt, no tieto obavy zanikli už pri prvom teaseri. Čím viac totižto o tomto filme počujeme, tým viac sa na neho začíname tešiť. No a práve nový trailer nám naše očakávania iba stupňuje. Vyzerá to totiž tak, že ticho bude skutočne prioritou tohto hororu, a to je podľa nás skvelý ťah!

Dnes, v čase samých jumpscarov sa treba modliť, aby niekto v tomto žánri prišiel s niečim originálnym. V poslednom čase sa to však konečne darí. Taký Get Out do žánru opäť priniesol atmosféru a myšlienku, no a It so strašidelným klaunom Pennywiseom zase prišlo s poriadne dobrodružným blockbusterom. Zapíše sa teda tento rok film Tiché Miesto k spomínaným úspešným počinom?

My sme teda naozaj zvedaví. Režisér John Krasinski, ktorý vo filme hviezdi so svojou druhou polovičkou sám povedal, že nemá rád strašidelné filmy. Vraj hlavne preto, lebo väčšina z nich je jednoducho o ničom. Ako sa teda popasoval s týmto zaujímavým konceptom netušíme, no po takýchto ukážkach pevne veríme, že sa bude dať naozaj na čo tešiť. Zároveň treba podotknúť, že aj kariéra Krasinskeho konečne začína naberať na obrátkach, a určite by bolo dobré, keby práve tento film jeho posun začal. Nuž, dozvieme sa už začiatkom apríla. Rovno vám však povieme, že pre istotu si na tento film do kina pukance neberte.

Čo vravíte na nový trailer na horor Tiché Miesto? Pôjde podľa vás o zaujímavý počin z tohto žánru? Máte radi Johna Krasinskeho a Emily Blunt? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -