Tie najlepšie filmy, ktoré nás zasiahnu už v lete!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

eto sa pomaly blíži a s ním aj poriadna dávka kvalitných filmov. Mnohé z nich sú plné očakávaní a my dúfame, že určite budú stáť za pozretie!

Čo urobí rok 2016 zaujímavejším je fakt, že  sa k nám vrátia superhrdinovia zo sveta Marvel. Captain America: Civil War, na ktorý sa už neviem dočkať. Vráti sa aj nestarnúca séria filmov o Jason Bournovi. Nemôžu chýbať ani Krotitelia Duchov. Mohol by som takto pokračovať ďalej a ďalej, ale zoznam filmov je dlhý a všetko sa dozviete v následujúcich dňoch. Tento rok v lete nás čakajú aj niektoré divoké karty. Po prvý krát sa objaví film Angry Birds. Je toho však oveľa viac. Okrem rozprávok, komédií a akčných filmov nás čaká poriadna dávka hororu.  Conjuring 2: The Enfield Poltergeist and The Purge 3: Election Year? Už sa nemôžem dočkať. Tak ako aj na veľmi zaujímavý film s názvom  Sausage Party.

Dočkáme sa aj staronových verzií filmov- Ben-Hur a legenda Tarzana. Dva filmy, na ktoré sa môžete tešiť. Nebudem už však predbiehať a pustíme sa postupne do samotných filmov. Dokopy nás čaká veľmi veľa filmov a dnes si zhrnieme 4 z nich. Ako prvým bude film Captain America: Civil War, ktorý sa k nám dostaví už 6.mája 2016.

Captain America: Občianska vojna

Pre mňa jeden z najlepších a najočakávanejších filmov roku 2016. Politika v krajine sa stupňuje a pomstitelia sú povolaní do akcie. Všetko sa časom zmení, keď sa na povrch ukážu nové skutočnosti a tábor sa rozdelí na dve časti. Captain Amerina tvrdí, že superhrdinovia by aj naďalej mali brániť ľudstvo bez vládnych zásahov. Iron Man ostro nesúhlasí a podporuje dohlaď. Vzhľadom k situácii, debata medzi týmito dvoma vrcholí a ostatní hrdinovia ako Black Widow a Hawkeye si musia vybrať svoju stranu. Vo filme sa ukážu aj nové tváre, na ktoré sa osobne veľmi teším. Jednou z nich je aj veľké prekvapenie v podaní Spider-mana, ktoré sa k nám dostalo len pred pár týždňami.

Suicide Squad     

Ako ďalší v poradí zo sveta DC sa k nám dostane film Suicide Squad a to presne 5.augusta. S Warner Bros. sa chystá už pokračovanie. Skupina tých najhorších sa spojí a spoločne budú musieť podstúpiť jednu „nevinnú“ vládnu akciu, ktorá bude mať pravdepodobne za následok ich smrť. S hercami ako je Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie a iní, sa určite môžeme tešiť na poriadnu dávku adrenalínu a akcie.

X-Men: Apocalypse

Ešte pred samovrahmi sa do kín dostane ďalší film z Marvel Universe a to presne 27.mája. X-man: Apokalypsa, v ktorom sa všetko začne rozuzľovať. Uctievaný ako boh od úsvitu civilizácie, nesmrteľný Apokalypsa (Oscar Isaac) sa stal prvým a najsilnejším mutantom. Jeho prebudenie po tisícke rokov spôsobí veľké problémy pre celý vesmír. Magneto a ďalší mutanti vytvoria nový svetový poriadok. Osud zeme visí na vlásku a Professor X, a Raven musia viesť tím mladých X-menov, aby zastavili zlo, ktoré sa blíži. Od tohto filmu očakávam bohatú nádielku akcie a vzrušenia. Neostáva nič iné, než si ešte nejaký ten piatok počkať.

 Star Trek Beyond  

Ďalšie pokračovanie vesmírnej ságy Star Trek k nám dorazí už 22.júla. Príbeh je v celku rovnaký, hlavný hrdinovia stroskotajú na nepriateľskej planéte a Capt. Kirk, Spock a zvyšok posádky Enterprise musí čeliť novej hrozbe.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -