Tiger King sa vracia; Nová bonusová epizóda vychádza už dnes na Netflixe

Nenechajte si ujsť

Tiger King dnes prichádza s novou bonusovou epizódou

Netflix dnes prichádza s novou bonusovou epizódou dokumentu Tiger King: Murder, Mayhem and Madness. V úplne novej epizóde sa dozviete, ako žijú aktéri dokumentárneho seriálu po zverejnení show. Dokument zaznamenal obrovský úspech nie len v USA, ale aj po celom svete. Počas desiatich dní obdržal neuveriteľných 34 miliónov pozretí, tým sa stal jednou z najpopulárnejších show na Netflixe.

Dokumentárna mini-séria zobrazuje príbeh a pokrýva istú časť života mnohých kontroverzných postáv z USA. Tieto osobnosti sa venujú chovu exotických zvierat, ktorý sa v mnohých prípadoch nedá označiť za legálny.

Tiger King recenzia
Zdroj: netflix.com

Hlavným hrdinom je kontroverzná osoba Joseph Allen Maldonado-Passage, ktorého mnohí poznáte hlavne pod menom Joe Exotic. Preslávil sa najmä vďaka chovu exotických zvierat a svojej vlastnej exotickej zoo. Okrem chovu divokých zvierat sa venoval aj hudbe a natáčaniu videí na platforme YouTube. Kandidoval aj na pozíciu guvernéra Oklahomy a veril, že sa stane prezidentom vo voľbách 2020.

Mnohokrát prichádzal do konfliktu s rôznymi ochranármi zvierat. Jeho chovné praktiky sa často nezhodovali s ideológiou ochranárskych organizácií a aktivistov. Jeho najväčším nepriateľom bola ochrankyňa divokých šeliem Carole Baskin, ktorá pochádzala z Floridy. Momentálne sedí vo väzení. Joe bol obvinený z plánovania a objednania vraždy tejto aktivistky, ktorá ani z ďaleka nemala čisté svedomie. Jej muž totižto zmizol z povrchu zemského za veľmi zvláštnych okolností.

Carole Baskin
Zdroj: texasmonthly.com

Už pár dní sme mohli na sociálnych sieťach pozorovať rôzne fámy o predstavení novej epizódy. Túto správu potvrdil aj samotný Netflix. Epizóda Tiger King and I má plánovaný príchod v nedeľu 12. apríla. Epizódu bude moderovať komik Joe McHale. Ten vyspovedal aktérov dokumentu a ich život po odvysielaní seriálu. Žiaľ postavy Doc Antle, Carole Baskin a Joe Exotic už v novej epizóde pravdepodobne neuvidíme.

Tešíte sa na bonusovú epizódu a pozriete si ju dnes? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: twitter.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -