Tento lámač ženských sŕdc by mohol stvárniť Robina vo filme The Batman po boku Roberta Pattinsona

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Natáčanie filmu The Batman (2021) je v plnom prúde, čo dokazuje aj mnoho uniknutých fotografií. Na nich sme mali možnosť vidieť nový kostým Temného rytiera, aj keď ho zatiaľ obliekal len dvojník Roberta Pattinsona. Naša hlavná hviezda sa doposiaľ ukázala len na testovacom zábere, ktorý odhalil kúsok z jeho masky.

Ďalšími menami vo filme budú Zoë Kravitz (Catwoman), Jeffrey Wright (komisár Gordon), Paul Dano (Riddler), Colin Farrell (Penguin), Andy Serkis (Alfred Pennyworth) a John Turturro (Carmine Falcone). Režisér Matt Reeves (Cloverfield: MonštrumVojna o planétu opíc) si tak vyberá len to najkvalitnejšie obsadenie a podľa nových klebiet s výberom ešte neskončil.

Nové špekulácie sa točia okolo toho, že by režisér mohol vo filme použiť aj postavu Robina. Pravú ruku Batmana sme v celovečernom filme videli naposledy v roku 1997, kedy ho vo filme Batman & Robin stvárnil herec Chris O’Donnell. Najnovšie správy hovoria o tom, že casting filmu The Batman hľadá niekoho s cirkusovými schopnosťami.

Presnejšie hľadajú mužov a ženy všetkých etnicít vo veku 17 rokov a viac v Severozápadnom Anglicku. Špecificky atlétov s ohňom, bábkarov a všetky ďalšie cirkusové schopnosti. Fanúšikovia komiksov samozrejme vedia, že Robin Dick Grayson pochádza z rodiny akrobatov menom „Flying Graysons.“

Timothée Chalamet
Zdroj: ew.com

Timothée Chalamet ako Robin?

Dick Grayson sa dokonca mal nachádzať v drafte scenáru filmu The Batman, alebo bohužiaľ nevieme, či sa nachádza aj vo finálnej verzii. Pokiaľ by sa Robin vo filme naozaj objavil, tak by ho mohol stvárniť lámač ženských sŕdc, 24-ročný herec Timothée Chalamet. Ten má na konte projekty ako Daj mi tvoje meno, Malé ženy, The King alebo Interstellar.

Síce ide o nepodložené informácie, no nahráva im hneď niekoľko skutočností. YouTube kanál Geekritique odhalil potenciálne informácie od zdroja, ktorý máva veľmi presné info o seriáli Doctor Who. Samozrejme treba spomenúť, že režisér Matt Reeves aktuálne natáča film The Batman v Spojenom kráľovstve.

Timothée Chalamet
Zdroj: cosmicbook.news

YouTuber hovorí o tom, ako Timothée Chalamet rozprával o Robinovi v rozhovore s portálom Variety. Aby toho nebolo málo, tak herečka Zoë Kravitz (Catwoman) a kameraman filmu The Batman komentovali Timothéemu fotku na Instagrame a robili si srandu z toho, že nemôžu pozerať Oscary kvôli nakrúcaniu Batmana.

Myslíte si, že si Timothée strihne rolu Robina, aj keď len na pár minút? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: cosmicbook.news

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -