Nick Robinson a Katherine Langford zo seriálu 13 Dôvodov prečo v novom traileri na tínedžerskú dramédiu Ja, Simon!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štúdio 20th Century Fox nám prináša nový trailer na tínedžerskú dramédiu Ja, Simon. Príbeh sa zameria na život 17-ročného chlapca menom Simon (Nick Robinson), ktorý sa vo svojom živote aktuálne vysporadúva s viacerými problémami. Aj on si chce totižto konečne nájsť svoju životnú lásku. Je tu však jediný problém: Simon je gay, no nevedia to o ňom jeho kamaráti a dokonca ani rodičia. Cez internet sa však zamiloval do svojho spolužiaka, ktorého identitu nepozná. Okrem priznania svojej orientácie tak musí odhaliť aj svojho tajného ctiteľa. Pôjde tak o vtipnú, Coming-of-age drámu z tínedžerského prostredia.

tínedžerská dramédia Ja, Simon
Nick Robinson a Katherine Langford, Zdroj: j-14.com

Tínedžerská dramédia Ja, Simon

Film Ja, Simon je adaptáciou knižnej novely Simon vs. the Homo Sapiens Agenda od spisovateľky Becky Albertalli. O réžiu sa postará Greg Berlanti, ktorý má na konte projekty ako Peter Pan, Hnev titanov alebo Green Lantern. Samotného Simona stvárni herec Nick Robinson, ktorého môžeme poznať z podobných tínedžerských filmov ako Piata Vlna alebo Láska stojí za všetko. Vedlajšiu úlohu si zahrá známa herečka zo seriálu 13 Reasons WhyKatherine Langford. Vo filme však uvidíme aj mená ako Alexandra Shipp (X-Men: Apokalypsa), Jorge Lendeborg (Spider-Man: Návrat Domov), Miles Heizer (Nerve: Hra o život), Keiynan Lonsdale (Divergencia), Logan Miller (Psia duša), Jennifer Garner (Daredevil), Josh Duhamel (Transformers, a Tony Hale (Alvin a Chipmunkovia: Čiperná jazda).

Z trailerov zatiaľ film vyzerá naozaj zaujímavo a dúfame, že nám práve kvalitné herecké obsadenie prinesie zaujímavú tínedžerskú dramédiu. V Ja, Simon sa dočkáme ako vtipných, tak určite aj emotívnych scén. Do amerických kín sa film dostane 16. marca 2018, zatiaľ čo na Slovensku si ho užijeme až 14. júna 2018. Tak čo, tešíte sa na to, ako v kine na chvíľu vypnete a užijete si ďalší príbeh zo sveta tínedžerov?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -