Dobrý TIP: Takto dostanete internet zadarmo na niekoľko mesiacov

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Optický internet na 3 mesiace zadarmo

Zľava 100 % na mesačný poplatok za pevný optický internet počas 3 mesiacov, s ponukou Love aj extra zľava 5 eur na hlasový paušál a dvojnásobok dát. Novú ponuku optického internetu so zľavou môžu zákazníci Orangeu využiť už od 1. februára.

Zákazníci, ktorí sa teraz rozhodnú pre Stredný alebo Prémiový internet na optickom pripojení s viazanosťou na 24 mesiacov, získajú 100 % zľavu z mesačného poplatku na internet na 3 mesiace používania služby a tiež 100 % zľavu na inštalačný poplatok.

internet zadarmo
Zdroj: Orange

Vďaka tomu môžu zákazníci využívať internetové pripojenie bez akýchkoľvek počiatočných nákladov a prvú faktúru dostanú až po 3 mesiacoch.

Ponuka platí rovnako pre domácnosti, ako aj pre firemných zákazníkov s programom PartnerNet Pro a FiberNet Pro, pričom využiť ju môžu aj existujúci zákazníci pri zvýšení ich aktuálneho programu pevného internetu. Po skončení trojmesačnej zľavy zákazníci môžu využívať najobľúbenejší Stredný internet s rýchlosťou 500/100 Mbit/s iba za 16 eur mesačne, prípadne Prémiový internet s prenosovými rýchlosťami až do 1 Gbit/s za 21 eur mesačne.

S ponukou LOVE ešte výhodnejšie

Navyše, pre zákazníkov, ktorí si spojili svoje mobilné a pevné služby do ponuky Love, poskytuje Orange ďalšie atraktívne výhody. Zákazníci tak môžu získať zľavu 5 eur mesačne na Stredný a vyšší paušál spolu s dvojnásobkom dát. Pri Základnom paušále je poskytnutý benefit vo forme dvojnásobku dát.

Tieto benefity platia pri kombinácii služieb so Stredným a Prémiovým internetom. Vďaka ponuke Love tak môžu zákazníci ušetriť ďalších 120 eur za dva roky.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -