Tip na seriál: Suits | Právnická lahôdka na pozadí komédie

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Náš posledný tip na seriál bol seriál na týždeň maximálne, teda taká pecka to bola, že ste to zaiste museli zhltnúť za týždeň. Tak a dnes vám prinášame Suits, niečo na zopár viac večerov. Tak sa posaďte a začnite sledovať tento úžasný seriál.

Suits

Suits je seriál, ktorý sa odohráva v prostredí právnikov. Momentálne má 6 sérií, a stále pokračuje. Je to veľmi pohodový seriál, ktorý začnete pozerať, a vďaka skvelému scenáru nebudete vedieť prestať.

Suits

Štýloví právnici

V prvom diele nám seriál predstavuje mladíka Mika Rossa. Mike má fotografickú pamäť, takže je dosť inteligentný. Privyrába si tým, že píše študentom testy. Neskôr, keď mu na to prídu, začne robiť niečo ako poslíčka. Pri jednom nezdarenom obchode narazí Mike na polišov. Tak spanikári, začne utekať, a zrazu sa objaví na konkurze uchádzačov o miesto v právnickej firme Pearson Hardman. Ale má to háčik. Podmienkou prijatia do tejto firmy je, že uchádzač musí byť absolventom Harvardu. Lenže vec sa má tak, že kandidáti sa uchádzajú na post niečoho ako konzultant, a toho konzultanta vyberal Harvey Specter. A Harvey Specter nie je len taký obyčajný právnik. Ale najlepší z najlepších. A ak jeho porazíte v práve, tak položka „Harvard“ sa stáva nepodstatnou.

Suits

Prešpekulované charaktery

A tak nejak začínajú dobrodružstvá Harveyho Spectera a Mika Rossa. Seriál je parádny hlavne v postavách. Harvey Specter a Mike Ross sú dvojica, ktorá si zo seba strieľa, a zároveň majú parádny vkus, a sú brutálne inteligentný, čo je dokopy vražedná kombinácia. Seriál je prevažne o právnických prípadoch, ale určite viac zaujmú intrigy medzi jednotlivými charaktermi, pretože nie sú také morbídne, ako si pod slovom „intrigy“ predstavujete. Totižto Suits nie je slovenský seriál od Jojky alebo Markízy, kde morbídne intrigy často bývajú. A postupne seriál aj uberá na komediálnom prvku a je čím ďalej, tým vážnejší, no v pozitívnom slova zmysle.

Suits

Foto: usanetwork.com, wallpapersafari.com, suitswiki.com, oddysey.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -