TIP na seriál: You | Príbeh o láske, stalkovaní a hrôzostrašnej vražde

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

TIP na seriál: You

Láska hory prenáša. Pre lásku by sme spravili všetko. Niektorí dokonca veria, že láska je zmyslom života. Čo všetko ste pre lásku ochotní spraviť vy? Pretože niektorí, ako sa zdá, vedia otočiť život všetkým naokolo o 180 stupňov len preto, aby ich niekto miloval späť. Dokážu dokonca aj stalkovať, väzniť ľudí, či vraždiť. Presne o takejto láske rozpráva seriál You, ktorý nájdete na Netflixe.

Náhľad do deja

Joe Goldberg je mladý muž, ktorý vlastní kníhkupectvo. Literatúra je jeho veľkou vášňou. No okrem nej sa aj veľmi zaujíma o ženy. V jeden deň mu do kníhkupectva zavíta nevinná blonďavá študentka Beck. Hneď mu padne do oka a súdi ju na základe toho, akého autora a knihu hľadá. Vymenia si zopár pohľadov, zdvorilých fráz a dokonca medzi nimi prebehne aj zopár flirtovacích iskier. No nič vážne.

you
Zdroj: hollywoodreporter.com

Čo však Beck nevie je, že ak sa Joe Goldberg zameria na jednu ženu, urobí všetko pre to, aby ju dostal. Všetko! Začne nevinne. Teda… aspoň pri pohľade na tento seriál nevinne. Prezerá si jej profily na sociálnych sieťach, zistí, kde býva, zaujíma sa o jej život. Tam však ani zďaleka nekončí. Začne ju sledovať, kontrolovať každý jej krok. Do rúk sa mu dostane jej telefón, tak začne kontrolovať aj jej správy. A zariadi, aby sa doňho zaľúbila. Nie všetko ide však podľa plánu a zrazu má Joe na rukách krv…

Informácie o seriáli

Seriál You nájdete na Netflixe a má dve série. Obe série majú desať približne hodinových detí. Prvá séria vyšla v roku 2018 a druhá rok na to. A snáď sa dočkáme aj ďalších v najbližších rokoch, pretože tento seriál je perfektným mixom Mlčania jahniat a hollywoodskej romantiky. Odporúčam ho všetkým, ktorí majú radi psychologické trilery a mysteriózne seriály.

Hodnotenia seriálu:

CSFD.cz – 78%
IMDb.com – 7,8/10
Rotten Tomatoes – 90%

Videli ste seriál You? Čo si o ňom myslíte? Dajte nám vedieť vaše názory do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -