Neuveríte, ktorá legendárna speváčka naspievala titulnú pieseň k filmu Deadpool 2!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Titulná pieseň k filmu Deadpool 2 je tu!

ľudia, nalejme si čistého vína. Kam sa hrabe ten ikonický, kultový a legendárny film Titanic? Že mal titulnú pieseň od samotnej Céline Dion? Pffff, veď to má aj Deadpool 2… Dámy a Páni, vidíte počujete dobre. Iba pár týždňov pred premiérou očakávaného pokračovania bol zverejnený celý tracklist filmového soundtracku ku filmu Deadpool 2. A spolu s ním aj videoklip piesne, ktorú naspievala nenahraditeľná Céline Dion. Skladba „Ashes“ bola napísaná originálne pre tento film, a práve preto nemôže vo videoklipe chýbať ani samotný Pool. Avšak, nečakajte zábavnú skladbu. Tá totižto spolu s klipom reprezentuje emocionálnu a tragickú časť filmu. No určite to netreba brať až tak vážne.

Pieseň totižto rozpráva o strate a zlomenom srdci, čo môže naznačovať temnejšie tóny filmu Deadpool 2. Možno ide o jednu z najzábavnejších postáv Marvelu, no Deadpool má za sebou naozaj tragickú minulosť. No samozrejme, bez zábavy by to nešlo! Na pódium prišiel Céline pomôcť aj samotný Deadpool vo vysokých podpätkoch a predviedol naozaj zvodný tanec. Dosť však bolo kecania, musíte si to pozrieť (a vypočuť) na vlastné oči! Zatiaľ sa však poďme pozrieť na zbytok tracklistu. Ten obsahuje mnoho známych, no aj menej známych skladieb. Akčné piesne ako „Skrillex – Bangarang“ budú striedať pomalé, romantické songy typu „Air Supply – All Out Of Love„.

Kompletný tracklist

1. Ashes – Celine Dion

2. Welcome To The Party – Diplo, French Montana & Lil Pump (feat. Zhavia Ward)

3. Nobody Speak – DJ Shadow feat. Run The Jewels

4. In Your Eyes – Peter Gabriel

5. Take On Me (MTV Unplugged – Summer Solstice) – a-ha

6. If I Could Turn Back Time – Cher

7. 9 to 5 – Dolly Parton

8. All Out Of Love – Air Supply

9. We Belong – Pat Benatar

10. Tomorrow – Alicia Morton

11. Mutant Convoy – Tyler Bates

12. Bangarang (feat. Sirah) – Skrillex

Tak čo, na ktorú vypalovačku sa tešíte najviac? Čo hovoríte na titulnú skladbu od legendárnej Céline Dion?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -