Prijali by ste takéto herecké obsadenie v pokračovaní filmu TO? Plagáty vás určite presvedčia!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Majstrovské dielo s názvom TO (IT) stále valcuje svetovú pokladnicu, no veľké množstvo fanúšikov už hľadí do budúcnosti. Reč je samozrejme o pokračovaní, na ktoré sa už netrpezlivo tešíme. Každým dňom naša zvedavosť rastie a už teraz by sme chceli vedieť, ktorí herci sa predstavia v The Losers Club. Pre naše uspokojenie sa do sveta internetu dostalo 7 plagátov, ktoré určite stoja za všimnutie.

Plagáty boli uverejnené na stránku Deviant Art a to presne človekom s menom NetoRibeiro89. Každý jeden samozrejme znázorňuje člena klubu o 27 rokov po udalostiach z prvého filmu. Tieto plagáty vyzerajú fantasticky a predstavujú naozaj temné uvítanie kapitoly číslo dva. Prijali by ste takéto herecké obsadenie? V tom prípade by sme na striebornom plátne videli naozaj kvalitnú nádielku hercov – Adam Scott ako Eddie, Patrick Wilson ako Ben, Mark Duplass ako Richie, Joseph Gordon-Levitt ako Stanley, Chiwetel Ejiofor ako Mike, Jessica Chastain ako Beverly a Chris Pratt ako Ben.

TO 2 herecké obsadenie zatiaľ nemá

Herecké obsadenie síce ešte nepoznáme, ale jedno je isté. Talentovaný režisér Andy Muschietti sa určite vráti a tým si môžeme byť istí aj bez akýchkoľvek oficiálnych potvrdení. V tomto prípade už vieme, že bude spolupracovať s herečkou Jessicou Chastain, ktorá si zahrá postavu Beverly. Režisér by bol veľmi rád, ak by si Beverly zahrala Jessica Chastain. Tu je to, čo režisér povedal na adresu ambicióznej herečky:

„Jessi je úžasná herečka a moja veľmi dobrá kamarátka. Som rád, že si zahrá Beverly. Bol by som veľmi rád, ak by si Beverly zahrala práve ona. Miluje ten film a cíti sa naozaj zladene z celým jeho príbehom. Ostáva nám to už len spraviť. Máme veľa záujemcov ohľadom zvyšku obsadenia, ale ešte si musíme počkať. Ešte je príliš skoro nato, aby sme tvrdili, kto sa ukáže a kto nie.“

Spoločnosť New Line urobila z filmu TO 2 prioritu a preto sa ho dočkáme „už“ 6. septembra 2019. To znamená, že produkcia sa načne relatívne skoro. Preto si myslím, že nastal ten správny čas nato, aby si štúdio a celý výrobný štáb našlo svoju partiu „vyvolených“ pre dospelú verziu The Losers Club. Do tej doby si nezabudnite pozrieť spomínané plagáty, ktoré sa nachádzajú pod článkom a určite nám dajte vedieť, či by ste takéto hviezdne herecké obsadenie prijali.

Zdroj: movieweb.com
Zdroj: movieweb.com
Zdroj: movieweb.com
Zdroj: movieweb.com
Zdroj: movieweb.com
Zdroj: movieweb.com
Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -