To Kapitola 2: Pozrite si štyri nové, hrôzostrašné klipy s klaunom Pennywise!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

To Kapitola 2 nie je iba jedným z najočakávanejších hororov tohto roka. Ide o jeden z najočakávanejších filmov, ktoré tento rok ešte uvidíme. Za všetko môže režisér Andy Muschietti, ktorý s prvou časťou prekopal dejiny hororu. Film si v roku 2017 zarobil neuveriteľných 700,4 miliónov amerických dolárov, čím sa stal vôbec najlepšie zárobkovým hororom v histórii.

Práve preto sa tak tešíme na septembrové pokračovanie, ktoré vyzerá ešte veľkolepejšie. Tvorcovia zobrali tie najlepšie nápady z knihy, no tentokrát pridávajú aj vlastné nápady. Tie sa vraj páčia aj autorovi Stephenovi Kingovi, ktorý zväčša nemá moc v láske filmové adaptácie jeho príbehov. Príkladom je Osvietenie, ktoré sa mu vôbec nepáčilo.

Horor To Kapitola 2 sa blíži!

Príbeh pokračovania je zasadený 27 rokov po tom, čo Klub Lúzrov porazil klauna Pennywise. Z detí sa stali dospelí ľudia a každý z nich zabudol na to, čo sa kedysi stalo. V mestečku Derry ostal iba Mike, ktorý po záhadných zmiznutiach detí opäť zavolá svoju starú partiu do mesta.

Ukážu sa James McAvoy ako Bill, Jessica Chastain ako Beverly, Bill Hader ako Richie, Jay Ryan ako Ben, James Ransone ako Eddie, Andy Bean ako Stanley a Isaiah Mustafa ako Mike. Prostredníctvom retrospektívnych záberov uvidíme aj mladé herecké obsadenie z prvého filmu. To sa skladá z mien Jaeden Lieberher, Sophia Lillis, Jeremy Ray Taylor, Finn Wolfhard, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs a Jack Dylan Grazer.

A na čo sa ešte môžeme tešiť? Nuž, v kine si na horore posedíme až 2 hodiny a 45 minút. To je iba o 15 minút kratšie ako Avengers: Endgame. Sme teda naozaj zvedaví, či nás film zabaví na tak dlhú dobu.

Tak čo, tiež sa neviete dočkať? Film To Kapitola 2 uvidíme v slovenských kinách už 5. septembra 2019!

Zdroj: geektyrant.com, hypebeast.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -