‚To:‘ Kapitola druhá odhalila svoj príbeh! Ako reaguje samotný Klaun Pennywise?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

To: Kapitola druhá

Niektoré knižné predlohy sa inak ako úspechom jednoducho skončiť nemohli. Medzi takéto klenoty patrí aj rozsiahly príbeh To, ktorý nám priniesol spisovateľ Stephen King. Svoje dielo uverejnil ešte v roku 1986 a o 4 roky neskôr dostala táto kniha svoju prvú adaptáciu v podobe mini-seriálu. No najväčší úspech prišiel minulý rok, kedy sme sa dočkali filmovej adaptácie. Tá sa zaradila medzi TOP filmy minulého roku a pokračovanie na seba nenechalo dlho čakať. Film To: Kapitola druhá je naplánovaný na september 2019 a štúdio Warner Bros. nám dovolilo nahliadnuť do oficiálnej dejovej línie filmu:

„Pretože každých 27 rokov zlo navštevuje mesto Derry, Maine. To: Kapitola druhá prináša postavy, ktoré si tým už dávno prešli, a každý jeden si išiel svojou cestou, do momentu, kedy sa opäť nespoja, avšak už ako dospelí, takmer tri desaťročia po udalostiach prvého filmu.“

Zdroj: denofgeek.com

Dokáže pokračovanie uspieť ako jeho predchodca? Túto otázky si určite položil nejeden z nás. Pôvodný film nasadil vysokú latku a to si štúdio určite uvedomuje. Aj preto sa očakáva, že príbeh sa bude vŕtať ešte hlbšie ako v minulosti a nezostane to len na striebornom plátne. Dočkáme sa nejakej adaptácie v podobe televízneho seriálu?

Film To: Kapitola druhá prináša hviezdné herecké obsadenie

V novom filme môžeme očakávať aj poriadne nabité herecké obsadenie plné hviezd, ktoré vám nemusím predstavovať. Svoj herecký talent nám ukážu James McAvoy ako Bill, Jessica Chastain ako Beverly, Bill Hader ako Richie, Jay Ryan ako Ben a James Ransone ako Eddie. Nechýba samozrejme ani Bill Skarsgård, ktorý sa vráti ako démonické stvorenie Pennywise. Ak vás tento hrôzostrašný klaun desí rovnako ako nás, klikajte sem.

to: kapitola druhá
Zdroj: elmulticine.com

K pripravovanej hororovej nádielke sa vyjadril aj samotný Bill Skarsgård, ktorý poznamenal jeden dôležitý fakt. Veľa vecí sa totižto zmenilo, či už na obrazovke alebo mimo nej:

„Mimo kamier si môžem vyraziť von s celým dospelým hereckým obsadením. Je to divné a miestami neskutočné. Niektorí z nich sú obrovskými hereckými hviezdami a zrazu sa ocitli v mojom živote. Vstúpili do toho, čo sme ja, Andy [Muschietti] a deti urobili. Sú naozaj nadšení a zažil som s nimi veľa zábavy. Boli to úplne iné zážitky, keďže sú dospelí a vy sa môžete správať dospelo. Všetci sú to talentovaní ľudia, takže si myslím, že to bude naozaj skvelé.“

Zdroj: space.ca

Páči sa vám vyjadrenie hlavnej zápornej postavy – resp. jej predstaviteľa? Svoju úlohu zvládol bravúrne a to isté sa očakáva aj v pokračovaní. Určite s nami zostaňte naladení pre viac informácií, ktoré by sa mohli objaviť už onedlho!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -