Aj Tom a Jerry sa ukážu vo vlastnom hranom filme! Kto sa oň postará?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Aj Tom a Jerry dostanú hraný film!

S prerábkami animákov do hraných verzií sa asi rovnako ako s komiksovkami v poslednej dobe roztrhlo vrece. Síce sa tu podobné filmy filmy objavujú už dlhšiu dobu, teraz je z toho očividne nový trend. Ten začalo štúdio Disney so svojimi klasickými príbehmi v nových šatoch ako Kráska a Zviera alebo Kniha Džungle, a po novom sa ich bude snažiť dobehnúť aj štúdio Warner Bros.

Tí sa teda rozhodli prerobiť do hranej podoby jednu z ich najpopulárnejších kreslených dvojíc v histórii, Toma a Jerryho. Ich krátke príbehy sú nepochybne známe asi každému. Na televíznych obrazovkách totižto figurujú už neuveriteľných 78 rokov, čím sa rozhodne zapísali medi rekordmanov. Popularita Toma a Jerryho ich za tie roky samozrejme vystrelila aj do vlastných filmov, avšak tentoraz tu vravíme o ich prvom kinofilme, navyše hranom.

Tom a Jerry
Zdroj: warnerbroscartoons.com

Momentálne sa projekt nachádza v prípravnej fáze. Štúdio vraj už začalo konzultovať s režisérom. Tým by sa mal stať Tim Story, ktorého filmografia zahŕňa najmä filmy Ride Along. Taktiež má na svedomí aj oba staré diely s Fantastickou Štvorkou, ktoré sú doteraz u divákov veľmi obľúbené aj napriek nepriazni od kritikov. Treba však podotknúť, že asi každému sa na tieto filmy vylepšila chuť po vydení reštartovanej verzie z roku 2015.

Či má teda dvojica ako Tom a Jerry potenciál na úspech v hranej podobe netušíme. Každopádne pred desiatkami rokov sa toto duo zobrazovalo aj na Oscaroch v kategóriách najlepší krátky animovaný film. Tam si pre seba za celú dobu ukradli až sedem sošiek. Či by ich však podobný úspech mohol čakať aj teraz, to je veľmi otázne. Predsa len, ani nové rozprávky s týmito dvoma už deti neťahajú ako kedysi, takže ak chcú zaujať, budú to musieť urobiť poriadne.

Čo hovoríte na hraný Tom a Jerry film? Bude to mať podľa vás úspech? Milovali ste túto dvojku v detstve? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -