Tom Cruise je hlavný kandidát na rolu Green Lanterna a čaká len na opravu scenára! O čo ide?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Tom Cruise je hlavný kandidát na rolu Green Lanterna!

O pripravovanom scenári k ďalšiemu DC filmu s názvom Green Lantern Corps sme tu písali už viackrát. Až teraz však máme konečne nejaké potvrdenie, že to štúdio s filmom myslí naozaj vážne. Vyzerá to totiž tak, že scenár by mohol byť už aspoň z časti napísaný, keďže Warner Bros začalo hľadať hlavnú hereckú tvár pre ich najodvážnejšieho hrdinu s prsteňom, Hala Jordana. Podľa všetkého by teda malo ísť o Toma Cruisa, ktorého chcú aj napriek tomu, že má už 56 rokov.

Každopádne, Cruisovi sa momentálne dostáva samého uznania za jeho nový film Mission: Impossible – Fallout, ktorý je úspešný po celom svete. Tom je dokonca rovnako ako Hal Jordan aj pilot, takže by určite išlo o rolu, ktorá by sa mu veľmi hodila. Toto teda nie je prvýkrát, čo sa jeho meno spája s Green Lanternom, avšak ide o naozaj prvú serióznu zvesť, keďže prišla z dôveryhodného zdroja. Tento istý zdroj nám neskôr potvrdil aj to, že je tu stále jedna vec, ktorá zatiaľ drží Cruisa od podpísania kontraktu.

Tom Cruise sa možno už čoskoro ukáže ako Green Lantern; Zdroj: paramount.com

Cruise má problém so scenárom!

Očividne ide o problém so scenárom. Herec podľa všetkého čaká na zmenu v príbehu. Ide teda o veľmi zaujímavú situáciu, keďže o scenár sa postaral sám Geoff Johns, ktorý Lanternov písal už v komiksoch. My teda vieme aj s čím konkrétne má Tom problém, takže ak nechcete potenciálne spoilery pre tento film, radšej už ďalej nečítajte.

Cruise je podľa všetkého nespokojný s tým, že jeho postava na konci filmu umrie. My sa mu ani nečudujeme, keďže Hal Jordan predsa len navždy ostane tvárou všetkých Lanternov. Každopádne, sme zvedaví, či si štúdio tento fakt presadí alebo nie. Predsa len sú superhrdinské filmy vždy aj o pokračovaniach, v ktorých sa teda očividne Cruise chce ešte objaviť. Ďalšie informácie nám vravia ešte o tom, že štúdio by chcelo obsadiť aj Marka Wahlberga, avšak tam nič podrobnejšie nevieme. Sme teda veľmi zvedaví, či si práve meno ako Tom Cruise o pár rokov nasadí ikonický zelený prsteň. My by sme však určite neboli proti.

Hal Jordan - Green Lantern
Hal Jordan – Green Lantern; Zdroj: dccomics.com

Čo hovoríte na to, že Cruise sa pravdepodobne stane novým Green Lanternom? Chceli by ste ho do tejto role? Myslíte, že kvôli nemu prepíšu scenár? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -