Státisícová krádež: Tom Cruise prišiel o svoje BMW X7 plné cennej batožiny pri nakrúcaní Mission: Impossible 7

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tom Cruise a krádež státisícového BMW X7

Ako keby nestačilo, že sa nakrúcanie filmu Mission: Impossible 7 už tak potýkalo s niekoľkými problémami. Tomu najnovšiemu čelí sám Tom Cruise, ktorého krádež BMW stála státisíce dolárov. Podľa britského spravodajského portálu The Guardian sa produkcia Mission: Impossible presunula do anglického Birminghamu, kde bola hviezda akčných trhákov okradnutá. Jeho luxusné BMW X7 stálo pred hotelom The Grand Hotel Birmingham, kde priamo došlo k lúpeži.

Neznámy páchateľ alebo páchatelia ho ukradli priamo spred hotela. Na aute v hodnote 136 000 amerických dolárov jazdil jeho bodyguard. Našťastie, polícia našla BWM v neďalekom mestečku Smethwick. V aute však chýbala batožina v hodnote státisícov dolárov, o ktorú Tom Cruise prišiel. O lúpeži sa toho zatiaľ veľa nevie, policajné autority stále vyšetrovali miesto činu a sledovali kamerové záznamy z jeho okolia. Je známe, že k lúpeži pred hotelom došlo počas nakrúcania v neďalekom nákupnom centre Grand Central.

Lokálne správy krádež popisujú ako „pokrokovú“. Portál Birmingham Live popísal „štvor-krokový proces“, vďaka ktorému mohlo byť auto odomknuté. Pre bezkľúčové odomknutie BMW X7 musel páchateľ alebo páchatelia replikovať signál pomocou transmitteru.

Strastiplné nakrúcanie Mission: Impossible 7

Nakrúcaniu Mission: Impossible 7 boli posledné týždne venované hneď niekoľké titulky. Približne pred týždňom sa pľac nachádzal v anglickom grófstve Derbyshire, kde do lomu nechali spadnúť rozbehnutú lokomotívu dolu útesom. Ešte väčším prekvapením bolo pristátie helikoptéry s hlavnou hviezdou na záhrade rodinky vo Warwickshire. Miestne letisko totiž bolo zatvorené. Cruise sa s rodinou na oplátku odfotil a ponúkol deťom prelet v helikoptére.

Mission: Impossible 7
Zdroj: bbc.com

Najväčšími problémami si nakrúcanie Mission: Impossible 7 prešlo začiatkom pandémie, kedy bolo prerušené v Taliansku, Spojenom kráľovstve a Nórsku. Problémy s COVID-19 pokračovali v decembri 2020 a dokonca aj začiatkom tohto leta, kedy niektorí z členov štábu boli testovaní pozitívne. Vydanie filmu bolo preto odložené a aktuálne je premiéra naplánovaná na 27. mája 2022.

Veríte, že film Mission: Impossible 7 už nečakajú žiadne odklady a naozaj ho uvidíme koncom mája? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -