Alkoholizmus, väzenie a Harry Potter! Tieto bizarnosti ste o hercovi Tomovi Feltonovi určite nevedeli

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Tom Felton veľmi presvedčivo stvárnil postavu Draca Malfoya. Túto postavu vám rozhodne nemusíme predstavovať. Všetci vieme, že je to záporný hrdina zo slávnej knižnej série spisovateľky J. K. Rowlingovej. Aj z Toma Feltona, rovnako ako z Daniela Radcliffea či Emmy Watson, sa stala detská hviezda. A rovnako ako spomínaný Daniel Radcliffe sa s tým britský herec len veľmi ťažko vysporiadal. Svoje problémy tak riešil všelijako a predovšetkým alkoholom.

Tom Felton a jeho problémy s alkoholom

Tom Felton
Zdroj: instagram.com

Nie je to tak, že by sa Tom Felton zrazu rozhodol priznať ku všetkým chýbam vo svojom živote. Ide o jeho memoáre, ktoré nazval Beyond the Wand: The Magic and Mayhem of Growing Up a WizardPráve v tomto projekte sa priznal aj ku svojmu problému s alkoholom: „Mal som prepracovaný systém, že kým nezapadlo slnko, tak som si dal niekoľko litrov piva. A ku každému „pollitráku“ som si dal panáka whisky.“ Britský herec vysvetľoval, že pil, aby unikol stresu z nakrúcania, ktorý zrejme ako tínedžer veľmi nezvládal. Predstaviteľ Draca Malfoya tiež priznal, že strávil viac hodín v miestnom bare v Los Angeles, než na samotnom nakrúcaní. A keď sa tam aj objavil, tak bol vždy pod parou.

Draco Malfoy a rehabilitácie

Tom Felton
Zdroj: girlfriend.com.au

Tom Felton odhalil, že počas nakrúcania série Harry Potter si pre neho jeho agent a jeho priateľka pripravili intervenciu. Obaja mu povedali, že musí ísť na liečenie. Jeho agent sa mu vyhrážal, že ak nepodstúpi rehabilitáciu, tak s ním rozviaže zmluvu. Jeho priateľka Olivia Jade mu v takomto prípade sľúbila rozchod. Felton tak nastúpil do rehabilitačného centra v Malibu v Los Angeles, ktoré opísal ako miesto pre tínedžerov s problémami. Hneď na druhý deň však odtiaľ utiekol a to znamenalo rozpad jeho vzťahu: „Netušil som, že užívanie látok môže tak veľmi ovplyvniť ľudí v mojom okolí,“ povedal Felton vo svojich memoároch. Dráma však pokračovala a herec sa vrátil do liečebne. Napokon ho ale vyhodili, keď ho našli v dievčenskej spálni, čo znamenalo prísne porušenie pravidiel.

Felton tak opustil toto zariadenie a navštívil iné v Los Angeles. Toto obdobie opísal ako jedno z najťažších vo svojom živote. Tiež priznal, že v tom čase bol maximálne necitlivým človekom, ktorý ubližoval všetkým vrátane seba.

Okrem problémov s alkoholom prišlo aj väzenie

Draco Malfoy
Zdroj: insider.com

Predstaviteľ obľúbeného Draca Malfoya priznal, že mal počas nakrúcania série Harry Potter až dva problémy so zákonom. Tým prvým bola celkovo nevinná krádež DVD s filmom pre dospelých z miestnej požičovne. Herec tvrdí, že doteraz tam majú jeho fotku nalepenú na skle ako výstražné znamenie. Ten druhý spor už bol trochu vážnejší. Feltona zatkli za prechovávanie marihuany. V tom čase vraj prechádzal „typickou pubertou“, tiež ale priznal, že štúdio Warner Bros. sa o týchto problémoch až dodnes nedozvedelo.

Kto ho inšpiroval, aby sa podelil o tieto tajomstvá?

Tom and Emma
Zdroj: decider.com

V nedávnom rozhovore pre magazín The Independent herec priznal, kto ho inšpiroval k tomu, aby vydal tieto knižné memoáre, v ktorých odhalil svoje najtemnejšie tajomstvá: „Inšpirovalo ma niekoľko ľudí, ale hlavne Emma Watson. Poradila mi, aby som sa podelil o svoje životné príbehy nielen preto, že to bolo pre mňa katarzné, ale taktiež v nádejí, že pomôžem niekomu, kto si podobným problémom práve prechádza.“

Zdroj: thethings.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -