Prezradila nám nová fotka Toma Hardyho to, že sa dočkáme Agent Venom kostýmu?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Venom nám o sebe dáva pravidelne vedieť prostredníctvom fotiek z natáčania alebo videom, na ktorom herec Tom Hardy trénuje pre svoju postavu. Doposiaľ však zverejnené fotografie neprezradili nič dôležité ohľadom príbehu – Videli sme začiatok produkcie alebo apartmán postavy Eddieho Brocka. Najnovšia fotka z natáčania však možno prezradila viac, ako mala! Fanúšikovia komiksov budú určite vedieť, ktorá bije. Ide zatiaľ o najzaujímavejší príspevok z behind-the-scenes filmu. Ide o fotku, na ktorej je Tom Hardy zachytený z dola. Jeho tvár je zakrytá, čo môže byť dôsledkom toho, že sa vo filme bude na vyobrazenie Venoma používať technika motion capture. Zaujímavé je však to, čo má herec na sebe oblečené

Agent Venom
Agent Venom, Zdroj: screenrant.com

Tom Hardy ako Agent Venom?

Vyzerá to tak, že má oblečenú nejakú armádnu taktickú zbroj na zvláštnom čiernom materiáli s vypchatými ramenami. Ako môžete vidieť, nejde o klasický Venomov kostým, ktorý môžete poznať z filmovej adaptácie alebo väčšiny komiksov. Je možné, že sa pozeráme na inú, fanúšikmi obľúbenú verziu Venoma (osobne moju najobľúbenejšiu). Venom Toma Hardyho si totižto možno „požičia“ vojenskú minulosť Flasha Thompsona a.k.a. Agenta Venoma. Poznáme dve verzie tejto postavy – Eddie Brock je známy ako „obludný“ Venom a Flash Thompson zas ako kladný Agent Venom, pracujúci pre armádu. Po vojne v Iráku stratil Flash obe nohy a chodiť mu umožnuje iba spojenie s Venomom.

Nič však nie je oficiálne potvrdené, pretože vieme, že Tom Hardy bude hrať práve Eddieho Brocka a nie Flasha. Možno sa pozeráme iba na minulosť jeho postavy, kedy sa ešte nedostal do kontaktu so symbiotom. Bolo by však určite zaujímavé, vidieť túto verziu postavy na striebornom plátne. Agent Venom je známy tým, že namiesto schopností často používa obyčajné zbrane. Netreba zabúdať ani na to, že sa v komiksoch pridal ku Strážcom Galaxie spolu s The Thingom z Fanstastic 4. O tom sa ale viac dočítate tu.

Nižšie prikladáme spomínanú fotku Toma Hardyho z natáčania. Čo si myslíte o teórii s Agent Venomom vy?

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -