Tom Hardy v úlohe mafiánskeho bossa vo vzrušujúcom traileri životopisného filmu Capone

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dočkali sme sa. A to priamo od režiséra Josha Tranka. Prvý trailer k filmu Capone vyzerá kvalitne a pre tvorcu by to mohlo znamenať vykúpenie. Naposledy totiž režíroval Fantastickú štvorku (2015), pri ktorej sa pochoval na dlhých 5 rokov.

Tentokrát sa karta obrátila k lepšiemu a vidieť to môžeme vďaka prínosu, ktorý tvorca zazdieľal na sociálnej sieti Twitter. O niekoľko hodín na to bol už trailer všade, a tak si ho môžete pozrieť aj v nižšie priloženom videu.

Trailer k filmu Capone:

Najnovší film o legendárnom gangstrovi Al Capone bude rozdielny ako všetci jeho predchodcovia. Dej nás presunie na Floridu, kde prežíval posledné roky svojho slobodného života. Problém mu začína robiť demencia, ale verejnosť mu neverí, že tak násilný človek môže byť v zlom stave.

Príbeh nám neukáže pohľad na celý jeho život, ako sme boli zvyknutí, ale namiesto toho sa snaží bližšie priblížiť záver jeho mafiánskej kariéry. Vo filme si okrem hviezdneho Toma Hardyho zahrali aj Kyle MacLachlan, Linda Cardellini, Jack Lowden, Matt Dillon a Neal Brennan. O scenár a réžiu sa postaral Josh Trank.

Tom Hardy Capone trailer
Zdroj: twitter.com

Tom Hardy ako 47-ročný Al Capone v novom životopisnom filme

V máji 1931 poslali mafiánskeho bossa do Atlanty, kde bol uväznený v drsnom federálnom väzení. Neskôr ho preložili do Alcatrazu, kde ho čakala izolácia od okolitého sveta. Tam sa ho pokúsili aj zabiť, ale jeho nepriatelia to nestihli ešte pred prepustením. Na slobodu sa dostal v novembri 1939 a vrátil sa do domu v Palm Island na Floride. No vplyv, aký mal Al Capone kedysi, navždy zmizol.

A tu sa začína film Capone, skoro po 10 rokoch za mrežami, kedy gangstera sprevádza okrem zlej minulosti aj zákerná duševná choroba. Podľa všetkého nás čaká nezodpovedaný príbeh mafiánskej legendy, ktorého 8 posledných rokov života nebola vôbec prechádzka ružovou záhradou.

Film vyjde v digitálnej podobe online už 12. mája 2020 a tvorcovia veria, že výtvor s názvom Capone bude možné vidieť aj v kinách. Odhaduje sa koniec tohto roka. S takýmto scenárom držíme palce, pretože najnovší trailer sľubuje veľa napätia a drámy.

Videli ste už najnovší trailer k životopisnému filmu Capone? Čo naň hovoríte? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -