Tom Hardy má tetovanie od Leonarda DiCapria! Neuveríte, akú vtipnú stávku spolu herci uzavreli

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Príbeh, ktorý sme rozpovedali 2 roky dozadu sa konečne dočkal šťastného konca. Ešte počas natáčania filmu The Revenant uzavreli dvaja ikonickí herci, Tom Hardy a Leonardo DiCaprio, vtipnú stávku. Leo totižto povedal, že Tom vyhrá za vedľajšiu úlohu Johna Fitzgeralda nejaké tie ocenenia. Tom bol proti tomuto názoru, a tak vznikla zaujímavá stávka. Pokiaľ by ju Tom prehral, musel by sa nechať potetovať Leom DiCapriom. Ako už určite viete, Tom za túto úlohu získal mnoho ocenení, a dokonca aj nomináciu na Oscara za najlepšiu vedľajšiu rolu. Misia tak bola jasná – Tom si musel nechať vytetovať vetu “Leo knows everything” od DiCapria samotného.

Týmto na*ovno písmom napísal “Leo vie všetko”. Ha! A ja som bol ako “OK, urobím to, ale musíš to napísať dôsledne.”

Tom Hardy má tetovanie od Leonarda DiCapria!

Hardy samozrejme súhlasil, no prvá „verzia“ tetovania sa mu vôbec nepozdávala. Leo to teda neskôr musel prepísať dôsledne… A teraz sme tu, prešli dva roky a Tom má svoje vysnené tetovanie. To po menšej zmene znie „Leo knows all„, čo v preklade znamená  “Leo vie všetko”. Túto novinku sme sa dozvedeli z novej fotky, kde je jasne vidieť Hardyho nové tetovanie na bicepse. Samozrejme, ide o rukopis samotného Leonarda DiCapria, takže Tom bude na jeho tele niesť spomienku naň už navždy. Taktiež sme veľmi radi, že Hardy plní svoje sľuby a je muž svojho slova.

Tom Hardy
Zdroj: facebook.com

Ako už určite viete, Leo a Tom sú výborní kamaráti. Okrem filmu Revenant Zmŕtvychvstanie sa spolu ukázali aj v legendárnej snímke od Christophera Nolana, Počiatok. Zatiaľ čo Hardy svoju nomináciu za Revenanta 2 roky dozadu nepremenil, Leovi sa to konečne podarilo. A práve toto tetovanie zapečatilo ich kamarátstvo a spomienky na tento úžasný film. Tak čo, aj vy by ste súhlasili s podobnou stávkou?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -