Tento herec by sa mal stať novým agentom 007, fanúšikovia Idrisa Elbu sú sklamaní

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Očakávaný film Nie je čas zomrieť bude poslednou misiou herca Daniela Craiga v obleku agenta 007. Po filmoch Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall a Spectre sa osvedčil ako jeden z najlepších hercov, ktorí mali tú česť stvárniť Jamesa Bonda. Pôvodne mal v pláne povesiť oblek na klinec už po týchto štyroch častiach, no nakoniec sa nechal nahovoriť na jednu poslednú jazdu.

V poradí 25. bondovku uvidíme už 19. novembra 2020, samozrejme po preložení pôvodného dátumu vydania kvôli celosvetovej pandémii. Naša otázka je teda jasná – ktorý herec si bude pri bare pýtať Martini s legendárnou hláškou „Pretrepať, nemiešať.“ po odchode Daniela Craiga?

Možností existuje hneď niekoľko. Stačí byť pohľadným hercom britského pôvodu, ktorý má za sebou nejaké tie skúsenosti v Hollywoode. S úlohou agenta 007 sa tak v poslednom čase spájali mená ako Idris Elba, Tom Hiddleston, Henry Cavill alebo Tom Hardy. V hľadáčiku sa nachádza oveľa viac mien, no tieto štyri rezonujú asi najčastejšie.

A nové nepodložené správy z Hollywoodu tvrdia, že úlohu získal práve jeden z nich. Pokiaľ ste tipovali meno Tom Hardy, tak získavate zlatého bludišťáka. Hviezda filmov ako Mad Max: Zbesilá cesta, Venom alebo Návrat Temného rytiera bola podľa týchto správ zvolená ako náhrada za Daniela Craiga. Samozrejme, všetko treba brať s rezervou.

Zdroj: miedon-3.cocolog-nifty.com

Tom Hardy ako nový James Bond

Táto skutočnosť zatiaľ nebola oficiálne potvrdená ako štúdiom, tak ani hercom samotným. Klebety ale hovoria, že tento 43-ročný herec získal úlohu ešte v júli po úspešnom konkurze. Pôvodným plánom bolo, že oficiálne oznámenie prebehne v novembri, teda niekoľko mesiacov po plánovanom dátume vydania Nie je čas zomrieť (ktorý mal byť v apríli).

Tento plán prekazil odklad premiéry, takže oznámenia obsadenia nového Jamesa Bonda sa dočkáme až v roku 2021. Síce sa jedná iba o chýry a fámy, no tie sa vo filmovom priemysle veľmi často pretavia do skutočnosti. Teraz nám neostáva nič iné ako čakať na oficiálne vyjadrenie, či sa novým Bondom skutočne stane Tom Hardy.

idris elba
Zdroj: screenrant.com

Tieto správy sa po internete rozšírili rýchlosťou svetla a zaregistrovali ich aj fanúšikovia herca Idrisa Elbu. Ten je rovnako jedným z najväčších kandidátov, stal by sa vôbec prvým Bondom afroamerického pôvodu. Jeho fanúšikovia tak na sociálnych sieťach vyjadrili svoje sklamanie po zistení novinky s Tomom Hardym.

„Tom Hardy je úžasný, ale Bondom by mal byť Idris Elba. Veď JE HNEĎ TU.“

„Tom Hardy je zjavne ďalší James Bond? Milujem to, ale človeče skutočne som dúfal, že to bude Idris Elba.“

„Nechápte ma zle, Tom Hardy bude skvelý Bond, ale ja som naozaj fandil Idrisovi Elbovi, bol by OČARUJÚCI.“

Naopak, režisér Christopher Nolan je na strane Toma Hardyho, s ktorým spolupracoval hneď na niekoľkých filmoch. Podľa neho by bol „výborným“ ikonickým špiónom.

Ako to vidíte vy? Ktorý herec by podľa vás mal byť nový James Bond? Vaše názory na túto tému nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com, ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -