Vo vymazanom príspevku Toma Hardyho si Venom pochutnával na Spider-Manovi. O čo išlo? 

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ešte len pred pár dňami sme sa dozvedeli oficiálny názov pokračovania Venom: Let there be Carnage, herec Tom Hardy necháva fanúšikov stále vzrušených. Na svojom Instagram účte totiž uverejnil fan art, v ktorom Spider-Man poslúžil ako hlavný chod pre Venoma.

Krátko po odhalení titulu sa s nami chcel 42-ročný herec podeliť o niečo zaujímavé. Screenshot vymazaného príspevku nájdete nižšie, ale z akého dôvodu zmenil Hardy svoje myšlienky nevieme.

Tom Hardy Venom
Zdroj: instagram.com

Dočká sa Tom Hardy vo filme Venom podobného scenára?

V priebehu jednej minúty si to rozmyslel a začal predstierať, že sa nič nestalo. No bohužiaľ nebol tak rýchly, ako si myslel. Internet to stihol rozoslať do sveta ešte skôr a uložiť do archívu. Ale čo takýto výtvor vôbec znamená?

Ako už vieme, vo filme Venom 2 budú hlavnými zápornými postavami Cletus Kasady so symbiontom Carnageom a mutantka Shriek. A ak hľadáme spojitosti, Shriek je dobrým znamením pre príchod Spider-Mana, pretože práve ona spojí v komiksoch svoje sily so Sinister Six pri útoku na New York.

Ale v akom vzťahu bude pavúčí muž so symbiontom, ktorý rád hryzie hlavy? Podľa všetkého nie moc dobrom a ako vidíme, Tom Hardy v príspevku zdieľa rovnaký názor.

Sinister_Six
Zdroj: marvelcomicsfanon.wikia.com

Príchod Sinister Six

Originálnu partiu týchto záporných postáv tvorí Doctor Octopus, Electro, Kraven The Hunter, Mystero, Sandman a Vulture. Na filmovom plátne sme si v spojitosti so Spider-Manom mohli vychutnať väčšinu z nich a nadchádzajúci Morbius by mal týmto postavám otvoriť bránu do sveta kinematografie.

Morbius má premiéru v marci 2021 a o tri mesiace na to sa ukáže aj Venom 2. Čo to pre nás znamená? Ak by naozaj Morbius poslúžil k takejto veci, Spider-Man si to môže s pokojným svedomím zamieriť k Venomovi do filmu.

Kto vie, ako chutí Spider-Man. Možno nám to Venom prezradí už budúci rok, alebo sa dočkáme úplne inej spojitosti. Čo ak príde Peter Parker ešte pred tým do filmu Morbius, či už v malom cameu alebo potitulkovej scéne? Otázok je veľa a odpovedí málo. Preto s nami ostaňte aj naďalej. Filmové štúdio Sony totiž chystá niečo veľké a už teraz sa nemôžeme dočkať.

Čo podľa vás naznačuje príspevok, v ktorom si Venom (Tom Hardy) pochutnáva na Spider-Manovi? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -