FilmyNETFLIX

Tom Hardy si zahrá vojaka Navy SEAL vo filme War Party! Na projekte sa podieľa aj Ridley Scott

Je tu vôbec niekto, kto by nepoznal Toma Hardyho alebo Ridleyho Scotta? Na Tomove výborné herecké výkony sa predsa zabudnúť nedá. Môžete si ho pamätať ako hlavnú postavu filmu Mad Max, alebo jeho premenu na nepoznanie v podaní postavy Bane z The Dark Knight Rises. A čo tak Ridley Scott, človek, ktorý na svet priniesol filmy ako Votrelec, Gladiátor alebo Marťan. Čo sa stane, ak sa spoja tieto dve veľké mená pri jednom projekte?

Netflix neprestáva prekvapovať a pomaly sa z internetovej televízie stáva filmové štúdio, pretože na svetlo sveta prináša samé výborné filmy. Presne takým by mal byť aj ich nový pripravovaný počin, War Party. Doposiaľ jediná potvrdená hviezda je teda Tom Hardy, ktorý si vojaka zahrá aj v tohtoročnej Nolanovke Dunkirk. Okrem toho čaká Toma aj druhá séria úspešného seriálu Taboo.

tom hardy war party

Zdroj: miedon-3.cocolog-nifty.com

Kto sa o film postará?

Režisérom filmu War Party bude Andrew Dominik. Nedá sa povedať, že by mal bohatú režisérsku minulosť. Na plátna však dostal film s Bradom Pittom, Zabitie Jesseho Jamesa zbabelcom Robertom Fordom. Áno, to je názov filmu. O scenár sa postará Dominik spolu s Harrisonom Querym. Producentom bude už vyššie spomínaný Ridley Scott!

Žiadne detaily o príbehu War Party sa ešte nevedia. Pôjde však o film založený na skutočných udalostiach. Bude sa zameriavať na život vojakov Navy SEALs a Tom by mal práve jedným z nich. O nových informáciach o filme vás budeme priebežne informovať!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár