Tom Hardy si zahrá vojaka Navy SEAL vo filme War Party! Na projekte sa podieľa aj Ridley Scott

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je tu vôbec niekto, kto by nepoznal Toma Hardyho alebo Ridleyho Scotta? Na Tomove výborné herecké výkony sa predsa zabudnúť nedá. Môžete si ho pamätať ako hlavnú postavu filmu Mad Max, alebo jeho premenu na nepoznanie v podaní postavy Bane z The Dark Knight Rises. A čo tak Ridley Scott, človek, ktorý na svet priniesol filmy ako Votrelec, Gladiátor alebo Marťan. Čo sa stane, ak sa spoja tieto dve veľké mená pri jednom projekte?

Netflix neprestáva prekvapovať a pomaly sa z internetovej televízie stáva filmové štúdio, pretože na svetlo sveta prináša samé výborné filmy. Presne takým by mal byť aj ich nový pripravovaný počin, War Party. Doposiaľ jediná potvrdená hviezda je teda Tom Hardy, ktorý si vojaka zahrá aj v tohtoročnej Nolanovke Dunkirk. Okrem toho čaká Toma aj druhá séria úspešného seriálu Taboo.

tom hardy war party
Zdroj: miedon-3.cocolog-nifty.com

Kto sa o film postará?

Režisérom filmu War Party bude Andrew Dominik. Nedá sa povedať, že by mal bohatú režisérsku minulosť. Na plátna však dostal film s Bradom Pittom, Zabitie Jesseho Jamesa zbabelcom Robertom Fordom. Áno, to je názov filmu. O scenár sa postará Dominik spolu s Harrisonom Querym. Producentom bude už vyššie spomínaný Ridley Scott!

Žiadne detaily o príbehu War Party sa ešte nevedia. Pôjde však o film založený na skutočných udalostiach. Bude sa zameriavať na život vojakov Navy SEALs a Tom by mal práve jedným z nich. O nových informáciach o filme vás budeme priebežne informovať!

ZDROJvariety

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah