Tom Hiddleston a jeho predpoveď počasia

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

om Hiddleston, ktoré všetci poznáme ako Lokiho, prekvapil fanúšikov v oblasti Chicaga minulý týždeň, keď sa objavil na FOX 32, aby doručil správu o počasí pre danú oblasť Veľkých jazier. Vo svete Marvelu ho poznáme všetci ako kvalitného herca, no po týchto dňoch si do svojho životopisu môže úspešne napísať meteorológ.

V počasí sa objavil tento štvrtok ráno a na chvíľu vystriedal meteorológa Mike Caplana. Ten Toma nazval Lokim, ale to mu to vôbec nevadilo a dokonca si vo vysielaní zažartoval.

„Môj brat z inej matky sa nevie správať. Boh hromu priniesol svoje schopnosti na miestne počasie. Teraz k nám prichádza veľká búrka, a to znamená, že Chris Hemsworth prijal svoje kladivo, rozbil ho na povrchu a teraz bude pršať sakramentsky veľa. Veľa šťastia.“

Aj keď nie je oblečený vo svojom obleku, herec svojim fanúšikom priniesol určite úsmev na tvári. Herec nedávno oznámil, že film Thor: Ragnarok by mal byť jeho posledný film vo svete Marvel. No potom sa zamyslel a doplnil svoju reč tým, že ešte nevie, či sa Loki ukáže aj vo filme Avengers: Infinity War, ktorá by mala údajne združovať všetky Marcel charaktery.

„Ja neviem! Úprimne povedané, naozaj neviem. Teraz nemajú svoje kačice v poradí. Robia to tak, ako sa im zachce.“

Aj keď zatiaľ nevieme skutočný osud Lokiho v tomto okamihu, my vieme, že ho budeme môcť vidieť na veľkom plátne v roku 2017 a to už v spomínanom filme Thor: Ragnarok. Zatiaľ čo však musíme čakať sa aspoň pozrite na herca, ktorý prináša správy o počasí.

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -