Tom Hiddleston je tajný agent, ktorý zahanbí aj Jamesa Bonda. Fantastický príbeh pokračuje

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Výborný seriál bude pokračovať

Herec Tom Hiddleston je pre veľké percento fanúšikov najlepšie známy ako boh darebáctiev Loki z filmového univerza Marvelu. Niektorí však nedajú dopustiť na jeho rolu agenta Jonathana Pinea. V jeho úlohe viedol šesťdielny seriál The Night Manager (Nočný recepčný) na BBC. Pre jeho priaznivcov je tu skvelá správa, ktorú priniesol Deadline. Projekt bude pokračovať nie jednou, ale hneď dvomi sériami.

Ústredný hrdina je bývalým vojakom, ktorý svoju pracovnú penziu trávi ako recepčný v hoteli. Osloví ho však agentka britskej tajnej služby (Olivia Colman), aby vystopoval jeden z najväčších obchodov so zbraňami na svete. Musí sa dostať do blízkosti priekupníka Onslowa Ropera (Hugh Laurie) a jeho priateľky Jed (Elizabeth Debicki).

the night manager
Zdroj: TMDB

Napínavý triler s hviezdnym obsadením

Seriál vychádzal z knižnej predlohy, ktorú v roku 1993 priniesol John le Carré. Spracovanie na malé obrazovky prinieslo spoločnosti nemalý úspech, celú radu ocenení Emmy, Zlatých glóbov a cien BAFTA (jedna putovala aj pre herca vo vedľajšej roli, Toma Hollandera). Fanúšikov si dej získal, predsa len však dostali značne otvorený koniec.

Hlavný záporák v podaní Laurieho totiž bol na úteku, pričom mu išli po krku viacerí kupcovia. Našťastie sa teraz dozvieme aj pokračovanie jeho príbehu, pretože bolo potvrdené, že sa vráti nielen manažér hotela v Káhire, ale aj jeho súper zo sveta zločinu.

the night manager hugh laurie tom hiddleston
Zdroj: TMDB

Za hranicu knižnej predlohy, s dôverou v tvorcov

Seriál od britskej služby aktuálne odkúpil Amazon. Objednali si hneď dve série, ktoré budú pokračovať za dej knižnej predlohy. O to sa však postarajú Simon Cornwell a Stephen Cornwell, synovia pôvodného autora. Povedali, že nebolo jednoduché, aby sa Pine vrátil aj za udalosti pôvodného románu, vízia tvorcov sa však stala úplne neodolateľnou.

Ešte nepreuradili, aké nové príbehy prinesie vracajúci sa scenárista David Farr. Na režisérskej pozícii sa udiala výmena, pôvodnú Susanne Bier strieda Georgi Banks-Davies, držiteľka ceny BAFTA za drámy I Hate Suzie. Aktuálne pracuje aj na seriáli Kaos, ten však vstupuje do postprodukcie. Nakrúcanie ďalšej série Nočného recepčného by sa malo začať už koncom tohto roka, vidieť by sme ju mali počas roku 2025.

Čo hovoríte na to, že seriál The Night Manager dostane ďalšie série? Mali ste radi pôvodný šesťdielny seriál? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -