Tom Holland by si chcel zahrať Jamesa Bonda alebo Batmana a taktiež by si rád skúsil réžiu…

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Toma Hollanda pozná už každý z vás. Posledné týždne sa Hollywood točí okolo neho, pretože ako dobre vieme, už onedlho si zahrá nového Spider-Mana a taktiež mladého Nathana Drakea z Uncharted. Tento britský herec začal svoju kariéru zľahka filmom The Impossible s Ewanom McGregorom a Naomi Watts. Ubehlo pár rokov a už ho máme možnosť vidieť v červeno-modrom kostýme Petera Parkera. Samozrejme, toto všetko mu zo srdca prajeme. Avšak si myslíme, že jeho ambície nesiahajú až tam, kam si myslí. 

V rozhovore s magazínom Interview sa Tomova kolegyňa z Homecomingu Zendaya spýtala, aké sú jeho kariérne ciele a čo by chcel dosiahnuť. Tento 21-ročný herec vymenoval všetky možné ciele, ktoré chce dosiahnuť. Najzaujímavejšie nepochybne bolo to, že by si rád zahral postavy ako sú James Bond alebo Batman. Okrem toho by do 10 rokov rád vyhral Oscara. Čo myslíte, sú jeho ciele reálne, alebo si len chlapec namýšľa? 

spider-man: homecoming trailer
Zdroj: youtube.com

Tom Holland ako režisér?

Okrem toho sa v rozhovore s portálom CNET vyjadril, že by si rád vyskúšal režírovanie. 

„Milujem proces vytvárania filmu tak moc ako herec, že si dokážem iba predstaviť ako by som ho miloval v pozícii režiséra. A myslím si, že som mal vždy veľa dobrých nápadov a dokázal by som toho pre film urobiť veľa. Proste by som bol do filmu rád zahrnutý od skoršieho stanoviska – ak keby to začalo v produkcií až po režírovanie alebo od režírovania po produkciu. Rád by som sa toho naučil viac o priemysle v ktorom pracujem, a myslím si, že najlepšou cestou ako tak urobiť je filmy tvoriť a nie iba v nich hrať.“

Tom Holland ako Peter Parker vo filme Spider-Man: Homecoming
Tom Holland ako Peter Parker vo filme Spider-Man: Homecoming; Zdroj: screenrant.com

Tom Holland teda mieri naozaj vysoko, a ide si za svojim. James Bond, Batman, Oscar, režisér. Herec dokonca prezradil aj to, že o nejakých projektoch do budúcnosti už aj rozmýšľal. Do čoho by sa pustil v roli režiséra?

„Mal som pár nápadov pre nejaké filmy, ktoré by som rád spravil. Pár thrillerov a tak, alebo som otvorený naozaj, naozaj všetkému. Jedine horror je vec, ktorú by som robiť nemohol, pretože som bojko. Pravdepodobne by som vystrašil sám seba. Ale inak všetko, naozaj. Prijal by som čokoľvek.“

Čo myslíte, podarí sa Tomovi niekedy nejaký z jeho snov? 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -