Tom Holland si mohol zahrať v Star Wars. Dôvod, pre ktorý bol odmietnutý je nesmierne komický

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Tom Holland a jeho „zbabraný“ konkurz

Tom Holland je v súčasnosti známy vďaka svojej postave Spider-Mana. Viete si však predstaviť Petera Parkera aj v preďalekej galaxii, niekde uprostred púštnej planéty Pasaana? Presne o to sa totižto mladý britský herec pred pár rokmi pokúšal!

Aj herci sú len ľudia

Získať rolu jednej z hlavných postáv v obľúbenej filmovej franšíze znamená pre hercov rekordne rýchly kariérny postup. O podobnú rolu sa uchádzal aj Tom Holland, ktorý sa v nedávnom rozhovore pre Backstage rozpomínal na jeho mimoriadne trápny zážitok z konkurzu, keď sa hľadali vhodné talenty do úlohy rebelantského stormtroopera Finna, pre siedmy film Star Wars: Sila sa prebúdza.

„Pamätám si môj konkurz pre Star Wars, mal som za sebou už štyri alebo päť konkurzov a myslím si, že som sa uchádzal o rolu Johna Boyegu. Pamätám si, ako som predvádzal tú scénu s jednou dámou – Boh jej žehnaj – a hrala len drona. Ja som tam teda rozprával: ,Musíme sa vrátiť na loď! A ona šla: ,Píp, píp, píp, píp. Jednoducho som sa nemohol prestať smiať! Prišlo mi to také smiešne. Cítil som sa kvôli tomu naozaj zle, pretože sa veľmi snažila byť presvedčivým androidom alebo dronom, alebo ako ich to volajú. Samozrejme, rolu som nedostal. Nebol to práve môj najlepší moment.“

Finn John Boyega
Zdroj: screenrant.com

Úprimne povedané, nič iné sa od Toma ani očakávať nedá. Jeho veselá povaha už priniesla fanúšikom mnohé vtipné momenty. Najznámejšie sú jeho nešťastne vyzradené spoilery ohľadom Marvel projektov, v ktorých doteraz účinkoval. Tým sa preslávil až tak dôkladne, že odvtedy ho štúdio nielenže stráži, ale z Tomovej ukecanej povahy si spravili aj úspešné promo pre ďalšie snímky. O tom svedčí aj posledné kuriózne odhalenie názvu tretieho pokračovania Spider-Mana, o ktorom si môžete prečítať v našom nedávno vydanom článku.

Nikto sa ale nemôže hádať, že tvrdé odmietnutie bolo Hollandovi súdené! Vďaka tomu sa mu uvoľnilo miesto v jeho „hereckom rozvrhu“ pre rolu slávneho tínedžerského superhrdinu a svet Star Wars získal pre zmenu talentovaného Boyegu. Tom Holland tak môže na svoj nešťastný konkurz spomínať už len s úsmevom na tvári.

Viete si predstaviť Hollanda v role Finna? Vaše postrehy a názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -