Aký má herec Tom Holland názor na odchod Spider-Mana z MCU?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pred týždňom zasiahla internet nešťastná správa o tom, že Spider-Man odchádza z Marvel Cinematic Universe. Pokiaľ vás náhodou dôkladné informácie o tomto odchode obišli, tak si určite prečítajte tento článok, ktorý vás dostane do deja. Spočiatku to vyzeralo všelijak a dokonca existovala nádej, že štúdia Disney a Sony ešte nájdu spoločnú cestu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Bohužiaľ, šéf Marvel Studios, Kevin Feige už túto dohodu svojim spôsobom uzavrel. Vraj je šťastný, že mohol so štúdiom Sony spolupracovať, no zároveň sa teší na budúcnosť. V aktuálnej situácii teda nečakajte, že by sa Spider-Man vrátil do MCU. Plné práva má opäť Sony a môžu si s ním robiť čo len chcú.

Spider-Man končí v MCU
Zdroj: 24horas.cl, costumediyguide.com, icsart.com

Odchod Spider-Mana z MCU podľa Toma Hollanda

To našťastie neznamená, že si štúdio nájde ďalšieho (v poradí štvrtého) pavúčieho muža. Spider-Manom aj naďalej ostáva herec Tom Holland, ktorý by mal s režisérom Jonom Wattsom (Spider-Man: Návrat domov, Spider-Man: Ďaleko od domova) natočiť ďalšie dva filmy. Aký má na to teda názor samotný predstaviteľ?

Ten sa pred pár dňami ukázal na Disney akcii D23, kde propagoval svoj nový animovaný film Onward od Pixar. Svojim fanúšikom tam odkázal jasnú vetu – „I love you 3000.“ Tento víkend sa zas konala akcia Keystone Comic-Con, ktorej bol taktiež súčasťou. Tam už sa rozrozprával na margo odchodu Spider-Mana z MCU.

„Je to naozaj vzrušujúce, tie nápady, ktoré máme na zväčšenie sveta Spider-Mana, ako doň môžeme priniesť nové postavy a ako ich môžete prepájať s inými ľuďmi, je to naozaj vzrušujúce. A odteraz to bude iba väčšie a lepšie, čo je úžasné.“

Tom Holland nám teda jasne odkazuje, že pod krídlami štúdia Sony to bude väčšie a lepšie. Snáď to teda nie sú iba slova zo scenára, ktorý sa musel na podobné rozhovory naučiť. Spider-Man teraz síce má prístup ku všetkým postávam z jeho sveta, no naopak stratil všetky tie dôležité z Marvel Cinematic Universe.

Ide podľa vás o dostatočnú náhradu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -