Tom Holland prezradil, že príbeh filmu Spider-Man 3 bude absolútne šialený. Vráti sa aj Zendaya?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Donedávna sme o filme Spider-Man 3 nemali veľa informácií, čo sa rozhodol zmeniť herec Tom Holland. Čo všetko nám mladá hviezda MCU filmov stihla prezradiť?

Spider-Man: Návrat domov (2017) nám priniesol boj Petera Parkera so zápornou postavou stvárnenou Michaelom Keatonom a pokračovanie Ďaleko od domova (2019) ukázalo komiksového Mysteria v podobe Jake Gyllenhaala.

V nadchádzajúcom MCU filme o pavúčom mužovi je zatiaľ miesto pre záporného hrdinu stále voľné a koho uvidíme na striebornom plátne je zatiaľ neznáme. Vieme už však kedy sa začne natáčanie a kto všetko si zopakuje svoju hereckú úlohu z predošlého filmu.

Spider-Man: Far From Home Spider-Man 3 Tom Holland
Zdroj: sony pictures

Príbeh filmu Spider-Man 3 bude absolútne šialený, tvrdí Tom Holland

V najnovšom rozhovore herec prezradil, že natáčanie by sa malo začať v júli v Atlante. Okrem toho sa dozvedáme, že vo filme nebude chýbať ani Zendaya. Podľa Hollanda sa ich skákajúca chémia konečne spojí, čo divákom prinesie nový vzťah v Marvel Cinematic Universe:

„Vo filme Spider-Man 3 bude určite aj Zendaya. Moje najobľúbenejšie časti predchádzajúcich dvoch filmov sú to, ako si tieto dve postavy k sebe snažia nájsť cestu. Chcem, aby sa tieto bláznivé deti zblížili.“

Ukončí Spider-Man 3 trilógiu Petera Parkera v MCU?

Čo nás čaká po treťom filme s Tomom Hollandom v postave komiksového Spider-Mana? Ešte minulý rok nám situáciu objasnil Alan Horn, ktorého doplnil aj Tom Rothman. Obaja páni boli požiadaní, aby objasnili celý proces rokovania a prezradili, čo ich viedlo k podpísaniu novej dohody.

V nej by sme sa mali dočkať veľmi zaujímavého crossoveru, v ktorom sa objavia dve MCU hviezdy na vzostupe. Prvým je samozrejme Tom Holland, ktorého doplní Tom Hardy. Najvyššie hlavy vraj už diskutovali o týchto možnostiach a po filme Spider-Man 3 sa veľa vecí zmení.

Spider-Man
Zdroj: hiclipart.com, polygon.com

Ešte sa však na krátky moment musíme vrátiť do prítomnosti a k svojim plánom sa bude musieť vyjadriť až samotné štúdio Disney. Akého záporného hrdinu sa dočkáme tentokrát a čo bude nasledovať potom? Ak nás informácie neklamú, všetko by sme sa mali dozvedieť v júli roku 2021, kedy sa film Spider-Man 3 objaví v kinách.

Ukáže sa Tom Holland už len vo filme Spider-Man 3 alebo sa objaví aj v ostatných projektoch štúdia Disney? Vaše názory na túto tému nám nezabudnite zanechať v sekcii komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -