Filmy

Proti ktorým zloduchom Marvelu by chcel Tom Holland, nový Spider-Man bojovať? Herec sa vyjadril viac, než jasne!

Spider-Manov poznáme hneď niekoľko. Prvého sólového live-action Spider-Man filmu, ktorý mal grády a nebol z Bollywoodu sme sa dočkali už pred 15 rokmi. Snímka zaznamenala veľký úspech, pričom na nej vyrastalo nejedno dieťa. Rokmi sa ale ľudia menia a taktiež scenáre na očakávané filmy. Možno práve preto sa rozhodlo štúdio Sony prenechať svoje práva na tohoto obľúbeného superhrdinu práve štúdiu Marvel, ktorý nášho spideyho zaradil do svojho rozšíreného MCU. Veľkým ohlasom okolo očakávaného filmu Spider-Man: Homecoming sa taktiež teší herec Tom Holland, ktorý sa filmového Petera Parkera chopí už po druhýkrát!

spider man infinity war

Spider-Man bude taktiež dôležitou súčasťou Avengers: Infinity War; Zdroj: baltana.com

Koho chce Tom Holland zdolať?

Tom Holland sa už veľakrát vyjadril na otázky súvisiace s jeho pripravovaným filmom, ktorý dorazí do kín v júli tohto roku. Na otázku, ktorých troch darebákov by chcel v role Spider-Mana stretnúť sa vyjadril striktne a celkom jednoznačne:

“V Marveli nie je veľmi veľa dobrých zloduchov. Ale ak mám vymenovať niektorých, tak by to bol Mysterio či Kraven. Myslím si ale, že by bolo vážne cool, ak by Peter bojoval proti seberovným nepriateľom. Dodalo by to filmu určitú dávku adrenalínu. Napríklad by mohol bojovať proti Spider-Woman. Aspoň dúfam, že sa tak volá. Spider-Woman je Spider-Manov klon a keby si dali dole masky, tak by to bol celkom “What the hell!” moment. Myslím si, že by to bolo výborné!”

Mysteria sme na obrazovkách ešte nevideli. Možno práve kvôli tomu faktu by sa tento zloduch raz mohol usadiť v samostatnom Spider-Man filme, ktorý by už ale vyšiel pod štúdiom Sony, ktoré prenechalo práva Marvelu len na dva filmy.

Mysterio

Dočkáme sa Mysteria? Zdroj: Screenrant

Čo si myslíte vy? Dokázal by sa jeden z týchto darebákov usadiť v nejakom Spider-Man filme? Ak áno, tak nám môžete napísať do komentárov koho tipujete!

About author

I love Pickles
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár