Toma Hollanda uvidíme vo filmovej adaptácii hry Uncharted oveľa skôr, ako sa očakávalo

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nadchádzajúca novinka Uncharted od štúdia Sony opäť mení svoj dátum vydania a herec Tom Holland sa v úlohe ikonického Nathana Drakea ukáže oveľa skôr, ako sme si pôvodne mysleli.

Ak ste fanúšikmi tejto akčnej série hier od vývojárov Naughty Dog, môžete sa potichu tešiť. Vo filme sa okrem iného objaví aj herec Mark Wahlberg ako mladšia verzia Victora Sullivana. A takéto nabité herecké obsadenie uvidíme na striebornom plátne už v roku 2021, namiesto pôvodného dátumu vydania v roku 2022.  

Uncharted Tom Holland
Zdroj: thedigitalwise.com

Medzi akými postavami sa vo filme Uncharted objaví Tom Holland?

Svetoznámeho a obľúbeného virtuálneho lovca pokladov vám určite nemusíme predstavovať. Nathan Drake sa naposledy objavil v hre Uncharted 4: A Thief’s End (2016) a po jeho boku nemôžu chýbať ani postavy ako Sam Drake, Elena Fisher alebo mentor Victor Sullivan.

V bližšom okruhu hlavnej postavy sa taktiež vyskytuje aj Chloe Frazera, za ktorú sme si mohli zahrať v roku 2017 v hre Uncharted: Legacy. Či sa však niektorá z vyššie uvedených postáv ukáže vo filme netušíme, ale jedno nám už tvorcovia oznámili. Kto všetko nás prekvapí svojou prítomnosťou zistíme už budúci rok v období Halloweenu.

Na palubu pribudol aj Antonio Banderas, ktorý zatiaľ svoju úlohu neprezradil. No podľa všetkého sa postaví na stranu záporných postáv.

film uncharted
Zdroj: pinterest.com

Príbeh, ktorý nás zavedie na začiatok

Film Uncharted je síce inšpirovaný hrou Uncharted 4: A Thief’s End , no v skutočnosti nám ukáže úplne inú časť minulosti. Predsa len, Tom Holland má stále len 23 rokov a stvárniť dospelého muža by nemuselo dopadnúť dobre.

Namiesto toho nám tvorcovia ukážu pôvodný príbeh, ako sa z Nathana stal dobrodruh a zlodej. A práve to má byť podľa Hollanda kľúčikom k úspechu. Podľa jeho slov krachujú filmové adaptácie hier na tom, že len prerozprávajú príbeh, ktorý sme už zažili pri hraní. Tu chce štúdio Sony vyhrať tým, že nám ukáže niečo nové. Počiatok cesty, ktorá fiktívnej postave navždy zmenila život.

Štúdio Sony zmenilo dátum vydania aj filmu Spider-Man 3, takže Tom Holland skôr natočí Uncharted. Tvorcovia a herci sa tak budú musieť prispôsobiť novým podmienkam a o všetkých zmenách pôvodných plánov vás budeme včas informovať.

Uvidíme Toma Hollanda vo filme Uncharted už v roku 2021? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -