Ako Tom Holland zničil Avengers: Infinity War 300 ľuďom naraz…

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Tom Holland zničil Avengers: Infinity War 300 ľuďom naraz!

Herca Toma Hollanda už dnes pozná väčšina z vás. Pred nedávnom to bol ešte len „to dieťa z filmu Nič nás nerozdelí“ no dnes už to je celosvetovo milovaný Spider-Man. No a síce mu ide rola Petra Parkera naozaj skvelo, čo mu absolútne nejde je udržiavať veci v tajnostiach mimo kamier. Ak ho však sledujete na sociálnych sieťach, toto všetko už dávno viete. V miliónoch rozhovoroch už Tom Holland niečo omylom prezradil.

Či išlo o dejové linky vo filmoch alebo jednoducho pripravované plány štúdia. V poslednej dobe sa mu to však darilo až tak moc dobre (pritom úplne nevedomky), že si z neho začalo robiť srandu už aj samotné štúdio. Tí ho momentálne využívajú na takzvané chcené omyly. Tak nám napríklad predstavili teaser plagát na Avengers 4 alebo len nedávno, oficiálny názov Spider-Manovho pokračovania. Holland sa však pred pár dňami podelil s jeho ďalšou spoilerovou situáciou, ktorá sa stala pri jednej premiére filmu Avengers: Infinity War.

Tom Holland na natáčaní filmu Avengers: Infinity War!; Zdroj: youtube.com

Tom Holland vyspoileroval Infinity War 300 ľuďom naraz!

V USA je totiž úplne bežné, že počas otváracích dní nejakého veľkého filmu, tvorcovia chodia zdraviť fanúšikov do rôznych kín. Film sa v tom prípade vždy buď na chvíľku preruší (aby mohol niekto povedať fanúšikom pár slov), alebo to tvorcovia stihnú ešte na začiatku filmu, poprípade na jeho konci. Holland teda tiež dostal za úlohu ísť pozdraviť fanúšikov usadených v sále. Došlo však k nedorozumeniu, keďže mu bolo povedané, že film sa už skončil. V skutočnosti sa však film ešte len začínal.

Niekde na začiatku filmu sa teda premietanie na chvíľu stoplo, zapli sa svetlá a Tom vybehol pred všetkých aj s mikrofónom. No a keďže chcel mať skvelý nástup, hneď ako sa ukázal už do mikrofónu vravel: Nebojte sa, nebojte sa, ja stále žijem. Celých 300 ludí v sále sa vtedy začalo na seba iba zmätene otáčať. Nikto totiž netušil čo tým chcel herec povedať, keďže pochopiteľne, film ešte nevideli. Hneď za Hollandom už stál prezident Marvelu Kevin Feige a režiséri filmu Joe a Anthony Russo, ktorí mu rýchlo kričali nech prestane rozprávať a ide preč. Holland si teda aj takýmito náhodami len potvrdzuje svoju rolu chodiaceho Spoiler-Mana. Síce sme teda my vždy za jeho úniky radi a často sa na nich s Hollandom už smejeme, herec sa kvôli tomu bohužiaľ takmer vždy dostáva do problémov, kvôli ktorým už ani nemá dovolené čítať celé scenáre filmov.

Tiež sa smejete na Hollandových nechcených spoileroch a prekecnutiach? Máte tohto herca radi? Myslíte, že sa mu podarí niečo omylom vyzradiť aj pri promovaní Avengers 4? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -