Nové Tom Horn hry v ponuke slovenského online kasína na etipos.sk

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Tom Horn patrí k tvorcov hier, aké budú v ponukám kasín dominovať. Rýchle, graficky dobre vyzerajúce, a priamo optimalizované pre mobilné zariadenia.

Sponzorovaný obsah

Tvorcov kasínových hier sú na svete stovky. Preto je veľmi ťažké vyznať sa v tej neprehľadnej džungli a nájsť si jedného obľúbeného. Ideál samozrejme neexistuje. Sem tam však môžete naraziť na firmu, ktorá je vám svojim pojatím kasínových hier bližšia. A vôbec by sme sa nečudovali, keby bol takou spoločnosťou pre vás Tom Horn Gaming.

Autori hier, ktorých stopa výrazne vedie aj na Slovensko, sú svieži, originálni, moderní a rýchlo pochopili, ktorým smerom sa budú hry v budúcnosti uberať. Aj preto ich má veľa hráčov naozaj rado.

Slovenská stopa v Tom Horn Gaming

Ako sme napísali, Tom Horn síce funguje pod rôznymi licenciami so sídlom na Malte, no kancelárie má aj na Slovensku a v Čechách. Spoločnosť riadia aj Slováci, no aj tak trvalo celkom dlho pokým prišla táto značka na náš trh. V ich najnovších hrách už vyhrávajú aj Slováci v online kasíne na etipos.sk.

Tom Horn patrí k tvorcov vydávajúcim hry, aké budú v budúcnosti ponukám kasín dominovať. Rýchle, graficky dobre vyzerajúce, a priamo optimalizované pre mobilné zariadenia. Na mobiloch sa totiž dnes valce točia oveľa častejšie ako na počítačoch.

Navyše Tom Horn neprepadol aktuálnej móde zbytočného bobtnania bonusov a funkcií, ktoré sú síce lákavé, ale vo výsledku skôr od hry odrádzajú, pretože všetko potom akosi dlho trvá. Online hracie automaty od Tom Horn Gaming ponúkajú ideálny pomer hrateľnosti a bonusových funkcií. Veľkým plusom je aj rôznorodosť tém hracích prístrojov od Toma Horna. Ovocné automaty, púštne automaty, automaty s diamantami, zvieracie sloty, aj veľmi obľúbené dobrodružné online sloty sú vám okamžite k dispozícii.

To najlepšie od Tom Horn Gaming

Hier, ktoré vám môžeme od Toma Horna odporučiť je viacero, no vybrali sme aspoň dvojicu automatov + jednu ruletu. Ruletu najmä kvôli tomu, aby ste videli, že aj tento typ hry sa dá perfektne spracovať s dôrazom na mobilné zariadenia.

Veľmi spokojní budete ak vás baví vesmír a dobrodružstvo. V takom prípade vám dávame do pozornosti dvojicu automatových hier – Frutopia a Spacejammers. Frutopia je síce v podstate ovocný slot, ale veľmi dobre zakomponovaný do vesmírnej tématiky. Jeho najväčšou devízou je však asymetrické hranie, keďže má dynamicky sa meniaci počet riadkov. Spacejammers vám ponúkajú možnosť zúčastniť sa veľkej vesmírnej lúpeže. Hra nás zaujala lebo má v sebe zakomponovaný príbeh, a aj keď ide v podstate od klasický online slot, vďaka bonusom a najmä freespinom dokáže vybočovať z priemeru.

screenshot-Spacejammers18+
Zdroj: NATALIS

Tretím kúskom, ktorý si určite nenechajte ujsť je European Roulette Announced Bets. Malá nenápadná online ruleta, ktorá však dokáže zaujať svojim vizuálom a spracovaním pri hraní cez mobil. Je na nej vidieť, že keď sa chce, tak aj nudný ruletový stôl môže byť spracovaný s citom a maximálnou prehľadnosťou.

screenshot-EuropeanRouletteAnnouncedBets18+
Zdroj: NATALIS

Kde si zahrať online hry od Tom Horn Gaming

Tom Horn toho samozrejme má v portfóliu oveľa viac a pomaly pribúdajú aj hry v ponuke online herne etipos.sk. Je si preto z čoho vybrať.

Pokiaľ ste sa ešte s hrami od Toma Horna nestretli, a radi by ste si ich len vyskúšali, v Tipose môžete aj úplne zadarmo. Všetky hry z ponuky si môžete najskôr zahrať v rámci bezplatnej demoverzie. Bez riskovania čo i len jediného centu.

Či už máte radi jednoduchosť alebo kreativitu, z hier od Tom Horn Gaming si určite vyberiete.

Upozornenie: Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Nadmerné hranie prináša so sebou možné zdravotné riziká.

Na www.rewind.sk propagujeme iba licencované subjekty.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -