Vráti sa Tom Welling zo seriálu Smallville ešte niekedy do role Supermana?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Tom Welling konečne prezradil, či by sa do role Supermana ešte niekedy vrátil!

Ak ste sledovali seriál Smallville, a nikdy nečítali ani jeden komiks, je to práve táto show, ktorá zo Supermana vytvorila vášho favorita. Smallville tu bol s nami neuveriteľných 10 rokov, no a doteraz je považovaný ako najlepší hraný superhrdinský seriál. Iste, od siedmej série to išlo dole vodou, no myslím, že posledná séria napravila chuť každému. Za úspech tvorcovia vďačia hlavne kvôli excelentnému castingu na Clarka Kenta. Tom Welling totižto túto rolu vlastnil, a to si pritom kostým v seriáli obliekol len na pár minút.

S príchodom nového DC/CW seriálu Supergirl sa teda začalo špekulovať, či by sa Welling mohol do svojej ikonickej role vrátiť. To sa však nestalo a fanúšikovia seriálu dostali Tylera Hoechlina, ktorý získal celkom pozitívny ohlas. Samozrejme, toto nebolo jedinýkrát, kedy si Wellinga do role Supermana fanúšikovia priam žiadali. Tí ho vyslovene prosili, aby si ho zahral vo filme Superman Returns z roku 2006. No a neskôr zase keď sa dozvedeli, že sa robí film so Supermanom v réžii Zacka Snydera. Tom sa teda konečne vyjadril, či by si túto rolu aj po 10. rokoch chcel znovu zopakovať.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=TGafnG2bW1U]

Welling prezradil, že momentálne túto postavu hrať nechce. Svoj komentár obhájil tým, že v seriáli hral iného Clarka, ktorý nevedel kým je. Vraj je to úplne odlišná postava ako tá, ktorú vidíme v seriáli Supergirl a rôznych iných filmoch. Momentálne je teda rád, že hrá niečo iné, keďže práve začal hrať v tretej sérii seriálu Lucifer. Je to určite škoda pre všetkých jeho priaznivcov, no takéto rozhodnutie je úplne pochopiteľné. Welling však nepovedal, že si Clarka nechce nikdy znovu zahrať. Ak by Warner Bros išlo robiť samostatný film o Supermanovi, ktorý bude mimo DCEU, za videnie Toma Wellinga ako Supermana by asi každý fanúšik aj zaplatil.

Čo vravíte na Wellingovo momentálne rozhodnutie? Chceli by ste ho vidieť ešte ako Supermana? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -