Tomb Raider reboot je už dotočený! Máme sa na sfilmovanie príbehu Lary Croft tešiť?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Štúdio Warner Bros. si dávalo naozaj veľkú námahu so skladaním kreatívneho tímu, ktorý bude stáť za novým filmom Tomb Raider. V roku 2018 sa dočkáme už tretieho pokusu o predstavenie postavy Lary Croft na filmovom plátne. Dva filmy, v ktorých si hlavnú úlohu zahrala Angelina Jolie za sebou zanechali nie veľmi príjemný pocit. K nadchádzajúcemu a ambicióznemu rebootu sa ale aj napriek tomu pridalo veľa talentovaných a ocenených hercov. Medzi herecké obsadenie patria Alicia Vikander (Lara Croft), Walton Goggins (záporák), Daniel Wu (spojenec Lary). Kombinujúc talenty hercov so schopnosťami režiséra Roara Uthauga, reboot Tomb Raider zatiaľ vôbec nevyzerá zle.

Režisér Roar Uthaug nám potvrdzuje, že natáčanie snímky je už u konca. Tomb Raider je teraz oficiálne dotočený, pričom produkcia filmu bola zahájená začiatkom tohto roka. Žiaľ, narozdiel od ostatných blockbusterov, ktoré počas produkcie vypúšťajú mnoho fotiek či odhalení ohľadom filmu sme sa toho od nového Tomb Raidera zatiaľ veľa nedočkali. Mali sme však šancu vidieť Aliciu Vikander (Lara) na niektorých dávnejšie zverejnených záberoch z natáčania. Nešlo však o nijaké veľké odhalenia. Boli to skôr pokusy aspoň na chvíľku uspokojiť a utíšiť nedočkavých fanúšikov.

fotky z natáčania Tomb Raider reboot
Alicii Vikander rola neskutočne sadla!; Zdroj: youtube.com

O čom bude Tomb Raider reboot?

Sedem rokov po zmiznutí jej otca sa 21-ročná Lara odmietne zmocniť jeho obrovského medzinárodného biznisu. Miesto toho pracuje ako doručovateľ na bicykli v Londýne a tiež študuje. Postupom času jej však pride na um vyšetriť zmiznutie jej otca. Odcestuje na miesto, kde bol naposledý videný – hrobka na ostrove blízko Japonska. Zrazu sa Lara dozvedá, že v stávke by nemohlo byť viac. Aj napriek zdanlivo beznádejnej šanci na úspech musi naplno využiť svoj rozum, vieru a tvrdohlavú postavu a prekonať samú seba pri výprave do neznáma. Ak epickú adventúru prežije, stane sa legendou, ktorá si zaslúži titul tomb raider.

Videli ste dva predošlé filmy, alebo ste dokonca hrali obľúbené hry? Tešíte sa konkrétne na Vikander v role Lary Croft, alebo si myslíte, že opäť pôjde o kritický neúspech? S dátumom vydania 22. marca 2018 si ešte nejakú dobu budeme musieť počkať, aby sme to zistili.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -