Tomb Raider a Kong: Ostrov lebiek dostanú na Netflixe svoje vlastné anime série

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix spája sily s Legendary Television na tvorbe dvoch nových anime sérií, ktoré budú založené na filmoch Tomb Raider a Kong: Ostrov lebiek.

Aby toho nebolo málo, streamovací gigant pracuje aj na iných sériách založených na filmoch Resident Evil, Assassins Creed, Splinter Cell a Final Fantasy.

Kong anime Tomb Raider
Zdroj: collider.com

Netflix uvedie dve nové anime série – Tomb Raider a Kong: Ostrov lebiek

Za 25 rokov od uvedenia sa z hernej série Tomb Raider predalo viac ako 81 miliónov kópií, čo z nej urobilo globálnu franšízu zahŕňajúcu filmy, merch a komiksy. Po novom sa na zoznam pridá aj anime.

Anime Tomb Raider bude opäť nasledovať Laru Croft v jej najnovšom dobrodružstve, aj keď detaily zápletky ostávajú zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. O scenár sa postará Tasha Huo (The Witcher: Blood Origin).

Čo sa týka Konga, anime sa zameria na stroskotané postavy na ostrove lebiek. Tie sa zúfalo snažia uniknúť z najnebezpečnejšieho miesta za Zemi, kde okrem veľkej opice nájdeme aj veľa historických príšer. Scenár napíše Brian Duffield a o animácie sa postará spoločnosť Powerhouse Animation (Castlevania).

Pacific Rim anime
Zdroj: polygon.com

Veľké plány Netflixu na najbližšie roky

Ako sme sa už stihli dozvedieť, Netflix pripravuje hranú sériu Resident Evil, ako aj animovanú sériu s názvom Resident Evil: Infinite Darkness. Tiež vyvíja hrané seriály založené na Assassins Creed a Final Fantasy. Na zoznam sa pridá aj animovaná séria Splinter Cell a anime seriál Ježko Sonic.

Chýbať nebude ani anime seriál The Witcher: Nightmare of the Wolf a hraný film založený na nadchádzajúcom filme The Division, v ktorom si zahrajú Jake Gyllenhaal (Unesené, Spider-Man: Ďaleko od domova) a Jessica Chastain (To Kapitola 2, Interstellar).

Na záver tu máme aj anime série Pacific Rim: The Black a Army of the Dead: Lost Vegas Daveom Bautistom (Strážcovia Galaxie, Duna).

Čo hovoríte anime seriály založené na filmoch Tomb Raider a Kong: Ostrov lebiek? Ste spokojný s plánmi Netflixu na najbližšie roky? O názor sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -