Nový Tomb Raider už je na ceste, natáčanie v Južnej Afrike sa začalo!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Začiatkom tohoto mesiaca sa s nami hviezda nadchádzajúceho rebootu Tomb Raider Walton Goggins podelila o fotku scenára filmu. Tým nám dal vedieť, že natáčanie začne už onedlho. To sa zhodovalo aj so správou z minulého roku, že natáčať sa začne už v januári. Žiaľ, zatiaľ ešte nie je potvrdené, ktorí členovia hereckého obsadenia okrem Alicie Vikander (Lara Croft) a Waltona Gogginsa dorazili. Dnes nám ale režisér filmu Roar Uthaug oficiálne potvrdil, že natáčanie sa naozaj už začalo.  Dokonca sa s nami podelil o prvú fotku.

Tomb Raider klapka
Zdroj: movieweb.com

Na fotke sa neobjavila Vikander ani Goggins. Fotka z režisérovho Instagramu obsahuje iba jednu vec: prvú filmovú klapku, ktorá sa použila na začiatku natáčania. Doteraz nikdy nebolo presne jasné, kde v Južnej Afrike sa natáčanie uskutoční. Vďaka Gogginsovmu Instagramu sa ale dozvedáme, že herci a filmový štáb sa práve nachádzajú v Kapskom Meste. Je možné, že Goggins onedlho začne zdieľať aj fotky zo setu. O tých vás samozrejme budeme informovať.

O čom bude Tomb Raider

Od štúdií MGM a GK Films sme sa oficiálnej synopse ešte nedočkali. Producent Graham King nám ale ešte v novemberi prezradil, že príbeh bude o dobrodružstve Lary Croft, na ktoré sa vydá, aby našla svojho dlho-strateného otca. Producent príbeh opísal ako „príbeh, ktorý vedie späť ku koreňom“. Režisér Uthaug už dávnejšie potvrdil, že príbeh je založený na hre z roku 2013, nie na origináli.

Uthaug sa drží scenáru od Genevy Robertson-Dworet, ktorá už pracovala na snímkach ako Transformers a momentálne pracuje na filmoch Gotham City Sirens, Dungeons and Dragons a Sherlock Holmes 3.

Štúdio si vybralo dátum vydania 16. marca 2018. Tomb Raider je zatiaľ jediným filmom, ktorý toho dátumu vyjde.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -