Best F(r)iends trailer: Legendárne duo Tommy Wiseau a Greg Sestero z The Room sú späť v ich novom filme!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tommy Wiseau a Greg Sestero. Dvojka, ktorá sa v Hollywoode preslávila ešte v roku 2003. Samozrejme, stalo sa tak vďaka filmu The Room, ktorý sa ihneď zaradil medzi kultovky. Ako už určite viete, ide o najhorší, no zároveň aj najlepší film svetovej kinematografie. „Keď je niečo tak veľmi zlé, až je to dobré“. Režisér, scenárista, producent a herec Tommy Wiseau predstavil svoj Magnum Opus, ktorý sa minulý rok dostal do povedomia ešte širšej verejnosti. Bratia James a Dave Franco totižto natočili životopisnú/dramatickú snímku The Disaster Artist, ktorá sa zaoberá práve vznikom a natáčaním filmu The Room. Po celosvetovom úspechu sa tak Greg Sestero rozhodol, že chce s Tommym natočiť ďalší projekt…

best-f(r)iends-et00049072-11-11-2016-08-44-58
Zdroj: in.bookmyshow.com

Tommy Wiseau a Greg Sestero v novom filme

Po tom, čo si Sestero (v The Room známy ako Mark) pozrel prvý zostrih filmu The Disaster Artist, zacítil ku jeho starému kamarátovi sympatie. Pre Tommyho a pre seba tak napísal scenár ku filmu, v ktorom si obaja zahrali. Ten nesie názov Best F(r)iends a je inšpirovaný jedným road tripom, ktorý dvojica naozaj prežila. Našťastie Nanešťastie, režírovať tentokrát nebude Tommy, ale Justin MacGregor, ktorý taktiež nemá moc skúseností s režírovaním. Treba určite spomenúť, že sa príbeh dočká dvoch častí a oficiálny trailer na prvú z nich je konečne vonku. 

Nuž, Wiseau je každým dňom slávnejší a vyzerá to tak, že si jeho pozíciu užíva. Od vtipného škandálu na tohtoročnom Zlatom Glóbuse až po fakt, že si chce Tommy zahrať nového Jokera v jeho samostatnom filme. Samotný príbeh snímky Best F(r)iends sa zameria na stretnutie tuláka – ktorého si zahrá Sestero – a majiteľa pohrebného ústavu, ktorého si strihne Wiseau. Táto dvojica si nájde spoločnú záľubu v tom, že chcú obaja neuveriteľne zbohatnúť.

Prvá polovica duológie sa vo vybraných kinách ukáže 30. marca a 2. apríla. Bohužiaľ, na Slovensku tento film určite nečakajte…

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -