FilmyTrailery

Best F(r)iends trailer: Legendárne duo Tommy Wiseau a Greg Sestero z The Room sú späť v ich novom filme!

Tommy Wiseau a Greg Sestero. Dvojka, ktorá sa v Hollywoode preslávila ešte v roku 2003. Samozrejme, stalo sa tak vďaka filmu The Room, ktorý sa ihneď zaradil medzi kultovky. Ako už určite viete, ide o najhorší, no zároveň aj najlepší film svetovej kinematografie. “Keď je niečo tak veľmi zlé, až je to dobré”. Režisér, scenárista, producent a herec Tommy Wiseau predstavil svoj Magnum Opus, ktorý sa minulý rok dostal do povedomia ešte širšej verejnosti. Bratia James a Dave Franco totižto natočili životopisnú/dramatickú snímku The Disaster Artist, ktorá sa zaoberá práve vznikom a natáčaním filmu The Room. Po celosvetovom úspechu sa tak Greg Sestero rozhodol, že chce s Tommym natočiť ďalší projekt…

best-f(r)iends-et00049072-11-11-2016-08-44-58

Zdroj: in.bookmyshow.com

Tommy Wiseau a Greg Sestero v novom filme

Po tom, čo si Sestero (v The Room známy ako Mark) pozrel prvý zostrih filmu The Disaster Artist, zacítil ku jeho starému kamarátovi sympatie. Pre Tommyho a pre seba tak napísal scenár ku filmu, v ktorom si obaja zahrali. Ten nesie názov Best F(r)iends a je inšpirovaný jedným road tripom, ktorý dvojica naozaj prežila. Našťastie Nanešťastie, režírovať tentokrát nebude Tommy, ale Justin MacGregor, ktorý taktiež nemá moc skúseností s režírovaním. Treba určite spomenúť, že sa príbeh dočká dvoch častí a oficiálny trailer na prvú z nich je konečne vonku. 

Nuž, Wiseau je každým dňom slávnejší a vyzerá to tak, že si jeho pozíciu užíva. Od vtipného škandálu na tohtoročnom Zlatom Glóbuse až po fakt, že si chce Tommy zahrať nového Jokera v jeho samostatnom filme. Samotný príbeh snímky Best F(r)iends sa zameria na stretnutie tuláka – ktorého si zahrá Sestero – a majiteľa pohrebného ústavu, ktorého si strihne Wiseau. Táto dvojica si nájde spoločnú záľubu v tom, že chcú obaja neuveriteľne zbohatnúť.

Prvá polovica duológie sa vo vybraných kinách ukáže 30. marca a 2. apríla. Bohužiaľ, na Slovensku tento film určite nečakajte…

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár