Herec Tommy Wiseau ako nový Joker? Pozrite si, ako dopadol jeho konkurz na túto legendárnu postavu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Legendárny, ikonický a kultový. Presne takéto prídavné mená patria hercovi, režisérovi, scenáristovi a producentovi Tommymu Wiseau. Je až neuveriteľné, ako sa novinky z Hollywoodu točia posledné dni iba okolo neho. Samozrejme, svoju slávu dosiahol po natočení najhoršieho, a zároveň najlepšieho filmu v dejinách kinematografie – The Room (2003). Do povedomia širšej verejnosti sa však dostal až minulý rok, pretože bratia James a Dave Franco natočili snímku The Disaster Artist. Táto dramatická komédia sa totižto zaoberala práve vznikom filmu The Room. Dnes miluje Tommyho celý svet a posledné dni patria naozaj jemu. Poďme sa teda spolu pozrieť na to, čo zasa vyviedol…

Tommy Wiseau ako nový Joker?

Ešte len nedávno sa svetom začala šíriť správa, že by si Tommy rád zahral v pripravovanej sólovke Jokera. Jeho fanúšikovia sa toho ihneď chytili a tak začali vznikať rôzne fan arty a fanúšikmi vytvorené trailery. To však ešte nikto nečakal, že sa Tommy dostane ďalej, než sa vôbec dostal Joaquin Phoenix alebo Leonardo DiCaprio. Wiseau totižto natočil svoj konkurz na Jokera. Celý v make-upe, vlasy nafarbené na zeleno a prednášal najslávnejšie citácie od Jokerov Heatha Ledgera a Jacka Nicholsona. Taktiež vo videu nesmelo chýbať cameo od jeho kolegu z filmu The Room, Grega Sestera. Samozrejme, nejde o reálny konkurz, ale o vtipné video vyrobené v spolupráci s kanálom The Nerdist.

Teraz však máte jasnú predstavu o tom, ako by Joker v jeho podaní vyzeral. Konečne si aj Warner Bros. môže vytvoriť vlastný názor. Pokiaľ však máte Tommyho stále málo, určite si pozrite nový videoklip na skladbu Scary Love od The Neighbourhood. Bohužiaľ, nešlo teda o sci-fi film, ale iba o krátky videoklip… Reálnou však bude snímka Best F(r)iends, v ktorej si Tommy zahrá bok po boku s Gregom Sesterom!

Tak čo, vedeli by ste si Tommyho predstaviť ako nového Jokera?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -