Tony Stark alebo strýko Ben: Koho návrat by si vybral herec Tom Holland?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak vás niekedy zaujímalo, koho by si vybral predstaviteľ Spider-Mana Tom Holland, máme pre vás odpoveď. Bol by to Tony Stark alebo strýko Ben? Mladá herecká hviezda pred nedávnom propagovala svoj najnovší animovaný film Vpred, v ktorom sa vyjadrila jasne. 

Tony Stark vs strýko Ben: Za kým smúti Tom Holland viac? 

Robert Downey Jr. sa so svojou úlohou Iron Mana rozlúčil v roku 2019, kedy sa veľmi epickým spôsobom postavil proti Thanosovi. Jeden z najsmutnejších momentov v MCU sme však zvrátiť nemohli a tak herec zavesil železný oblek pre ďalšiu generáciu.

Čo sa týka strýka Bena, toho sme v kinách alebo na malej obrazovke videli zomrieť nejedenkrát. Na jeho smrť sme si už pravdepodobne zvykli a tak sa tento „trend“ vo filmoch Spider-Man stal rutinou. Pri Tonym Starkovi to o zvyku nebolo, čo potvrdil aj Tom Holland:

 

Vybral by som si Tonyho Starka. Samozrejme, že by to bol on, pretože veľmi rád pracujem s Robertom a ak by som s ním mohol pracovať ďalší deň, bola by to skvelá zábava.

Takéto slová sa dali jednoducho očakávať a fanúšikom určite vyčarovali úsmev na tvári. Niektorí však neskrývali sklamanie, pretože strýko Ben sa navždy vytratil z MCU a už dlhšiu dobu o ňom nepadla ani zmienka. Čo znamená, že Tony Stark sa stal novým korunovaným „otcomPetera Parkera, ktorý ho však tiež pred nedávnom navždy opustil.

Zdroj: time.com

Bol strýko Ben lepším rodičom ako Tony Stark?

Pri takejto otázke by sme mohli polemizovať. Ak by sme to brali z komiksového hľadiska, vieme, že Peter Parker bol strýkom Benom vychovávaný od detstva. To znamená, že pre komiksového Petera Parkera bol strýko Ben určite dôležitejšou osobou.

No doba sa zmenila a Marvel Cinematic Universe sa rozšírilo o niekoľko kľúčových filmov, ktoré navždy zmenili pohľad na komiksový svet. V MCU sa vyskytuje už niekoľko hereckých hviezd, ktoré by sa rozhodovali na základe sympatií so svojimi kolegami, a nie na základe komiksovej predlohy.

MCU Spider-Man úplne zabudol na strýka Bena a namiesto toho, aby si uctil jeho pamiatku, je Peter Parker poháňaný túžbou zapôsobiť na Tonyho Starka. Predsa len, práve on ho doviedol k Avengerom a tak môžeme z kinematografického hľadiska povedať, že zamerať sa na príbeh Stark-Parker bolo určite lepším ťažiskom ako trúchliť za minulosťou.

Vo filme Spider-Man: Homecoming ho možno uvidíme jeden z posledných krát
Zdroj: cbr.com

Vzťah medzi Tonym Starkom a Peterom Parkerom bol jeden z vrcholov celej ságy z obdobia Infinity War, či už na filmovom plátne alebo v osobnom živote. Herec Tom Holland sa už dávnejšie vyjadril, že Robertovi vďačí za starostlivosť, ktorú mu preukazoval počas natáčanie spoločných filmov.

Ako teda môžete vidieť, v súboji Tony Stark vs strýko Ben by si herec Tom Holland vybral jednoznačne Iron Mana. Koho by ste si vybrali vy? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -