NETFLIXSeriály

TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch #24

Zaujímavé fakty o seriáloch #24

Poznáme ich takmer všetci a väčšina z nás ich už videla. Takmer nikto ale nevie, čo všetko sa odohrávalo za natočením týchto známych seriálov. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch, ktoré si takmer určite nevedel!

Vikingovia

trailer k seriálu vikingovia

Zdroj: screenrant.com

Keď dostali Marco Ilsø (Hvitserk) a Alex Høgh Andersen (Ivar) role v seriáli, bolo im zakázané povedať to niekomu. Obaja herci si preto navzájom napísali správu, v ktorej stálo, že rolu nedostali.

Priatelia

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: youtube.com

Herec Giovanni Ribisi si zahral v seriáli Phoebinho brata, Franka Jr., neprišiel vám však akýsi povedomý? Je to viac než možné, v začiatkoch seriálu mal totižto malú rolu, v ktorej sa ukázal ako chlapec, ktorý hodil do Phoebinho gitarového púzdra omylom kondóm namiesto peňazí.

Peaky Blinders

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: youtube.com

Herec Tom Hardy, ktorý v seriáli stvárňuje Alfieho Solomonsa a herečka Charlotte Riley, ktorú poznáme ako May Carleton, tvoria v skutočnosť manželský pár. Majú spolu dokonca aj dieťa, ktoré sa narodilo v októbri 2015.

Gotham

príchod milovaného Jokera

Zdroj: wallpapersite.com

Hoci show nemá určené, kedy presne sa odohráva, vizuály a celkové pôsobenie seriálu je inšpirované koncami 70. rokov a začiatkom 80. rokov v New Yorku.

Supernatural

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: nerdist.com

Herec Misha Collins (Castiel) si čítal počas jeho konkurzu scenár na rolu démona, pretože anjeli boli v tom čase tajomstvom.

Brooklyn Nine-Nine

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: cinefiless.ca

Viete si predstaviť, že by hral Amy Santiago niekto iný ako Melissa Fumero? Ani my nie! O rolu sa však najskôr uchádzala herečka Stephanie Beatriz, no miesto nej dostala rolu Rosy Diaz.

Daredevil

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: screenrant.com

Seriál si pozrelo až tak veľké množstvo ľudí, že Netflix zverejnil hodnotenia tejto show. Jedná sa o výnimku, keďže Netflix tieto údaje nikdy nezverejňuje. Vôbec sa tomu nečudujeme.

Shameless

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: tunefind.com

Samotné obsadenie seriálu priznáva, že niekedy prídu scenáre či príbehy príliš urážlivé a hanebné aj im. To už je čo povedať.

Big Mouth

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: polygon.com

Nick Kroll dabuje v seriáli až 12 postáv, a to vrátane Nicka Bircha, Maurice the Hormone Monster a Coacha Stevea. Predpokladám, že produkcia nebude až taká nákladná.

NCIS: Los Angeles

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: cbs.com

Herec LL Cool J, ktorého poznáme v seriáli ako Sama Hannu, sa snaží robiť všetky akrobatické kúsky, ktoré zvláda. Vysvetlil, že chce, aby ľudia vedeli, že je pre svoju postavu zapálený a zároveň im chce dať čo najreálnejší zážitok.

Zdroj: imdb.com

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár