Seriály

TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch #25

Zaujímavé fakty o seriáloch #25

Poznáme ich takmer všetci a väčšina z nás ich už videla. Takmer nikto ale nevie, čo všetko sa odohrávalo za natočením týchto známych seriálov. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch, ktoré si takmer určite nevedel!

Riverdale

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: elitedaily.com

Predtým, ako získala herečka Ashleigh Murray v seriáli rolu Josie, tak na tom nebola zrovna dobre. Na jej bankovom účte mala len smiešnych 12 dolárov.

Daredevil

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: bustle.com

Seriál sa stal tak veľkým úspechom, že v priebehu niekoľkých týždňov sa stala prvá sezóna druhou najsťahovanejšou show na svete, ocitla sa hneď za Game of Thrones.

Game of Thrones

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: ablogofthrones.com

Herec Charles Dance považoval prístup jeho postavy (Lord Tywin) k synovi za nechutný. Poznamenal, že bolo preňho naozaj veľmi ťažké správať sa tak hnus k tak skvelému chlapovi ako je Peter Dinklage.

The Flash

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: bustle.com

Predstaviteľ mladého Flasha/Barryho Allena, Grant Gustin sa narodil v ten istý rok ako natáčal herec John Wesley Shipp (starý Flash/Barry Allen) pilotný diel seriálu The Flash z 90. rokov. Náhoda? Nemyslím si!

Titans

Druhý Titans trailer

Zdroj: serial.everyeye.it

Tento seriál je prvým hraným stelesnením DC komiksov Teen Titans, hoci niekoľko postáv (Robin, Wonder Girl, Speedy, Kid Flash) z tohto tímu sa už minulosti ukázalo v iných hraných televíznych seriáloch.

The Haunting of Hill House

Skrytí duchovia v The Haunting of Hill House

Zdroj: vulture.com

Vo viacerých širokouhlých záberoch na Hill House môžete vidieť v pozadí duchov. Niekedy je vidieť len ruky, tiene a tváre.

American Horror Story

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: collider.com

Ústav, ktorý je použitý v druhej sérii je v skutočnosti súdom v Orange County, v Kalifornii. Jedno strašidelnejšie než druhé…

Teória veľkého tresku

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: showbizz.net

Vedeli ste o tom, že seriál sa mal pôvodne volať úplne inak? Originálny názov znel “Lenny, Penny and Kenny“. Myslím si, že spravili naozaj dobre, že ho zmenili.

Arrow

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: technobuffalo.com

Raz môžeme vidieť Olivera oblečeného vo väzenskou tričku. Na vačku tohto trička sa nachádza číslo 399471 – jedná sa o hexametrický kód, ktorý odkazuje na zelený odtieň jeho kapucne.

This Is Us

zaujímavé fakty o seriáloch

Zdroj: glamour.com

Vyššie sme spomínali, že herečka zo seriálu Riverdale na tom nebola pred nakrúcaním seriálu veľmi dobre. V podobnej situácii bola aj herečka Chrissy Metz. Bola takmer na úplnej mizine, predtým než dostala v seriáli rolu. Na jej účte sa nachádzalo – teraz sa pripravte –  len 81 centov.

Zdroj: imdb.com

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár