Ďalších TOP 5 fanúšikovských teórii o seriáli Simpsonovci!

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Simpsonovci

Už v minulom článku sme vám ukázali päť populárnych teórii o tejto svetoznámej žltej rodinke. Ak vás teda náhodou obišiel, určite si ho choďte prečítať! So seriálom, ktorý je teda starší ako väčšina jeho fanúšikov a ktorý už na svet priniesol tridsať sérii, sa nepochybne musí spájať aj veľa zaujímavých teórii. My sa teda hneď pozrieme na ďalších TOP 5 fanúšikovských teórii o populárnom seriáli Simpsonovci.

1. Smithers a jeho farba pleti

Waylon Smithers
Zdroj: metro.co.uk

Aby boli postavy v Springfielde rôznorodejšie, niektorí hovoria, že Waylon Smithers, pomocník pána Burnsa, mal pôvodne byť tmavšej farby pleti a mať modré vlasy. Tvorcovia sa to však vraj rozhodli zmeniť, pretože nechceli vykreslovať ľudí s inou rasou ako sluhov. Túto jeho podobu sme ale predsa len videli v jednom zo skorších dielov Simpsonovcov. Producenti show však túto teóriu odmietajú a tvrdia, že Smithersova podoba v danom dieli bola iba chyba vo vydaní.

2. Mŕtvy Bart

Bart
Zdroj: knowyourmeme.com

Jednou z teórii je, že tvorcovia show spravili jeden diel, ktorý bol tak temný, že sa ho nakoniec rozhodli neodvysielať. V tomto dieli mal údajne umrieť jeden člen rodiny Simpsonových – konkrétne Bart. Chýry o tomto neodvysielanom dieli sa rozšírili naprieč celým internetom. Tvorcovia sa teda rozhodli dať týmto zvestiam stopku a tak sme v tridsiatej sérii mohli vidieť diel s názvom „Bart nie je mŕtvy“. 

3. Život Maud Flandersovej

Maud Flanders
Zdroj: simpsons.fandom.com

Maud Flandersová umrela hroznou smrťou, keď padla z tribúny po zásahu zrolovanými tričkami na športovej akcii. Existuje však teória, že celý jej život bol jedným veľkým klamstvom. Pri zameraní sa na jej vzťah s Nedom Flandersom, fanúšikovia si všimli, že sa nikdy veľmi nezaujímala o Neda, keď bol zranený alebo v nebezpečenstve. Možno ho nakoniec vôbec nemilovala a celý jej život v tomto vzťahu trpela.

4. Bartove telefonáty k Vočkovi

Vočko
Zdroj: unilad.co.uk

Bartove vtipné telefonáty do krčmy u Vočka sú jedným z najstarších vtipov v Simpsonovcoch. Čo ak ale Vočko vie, že mu volá Bart? Počas celého seriálu môžme vidieť, že si je s rodinou Simpsonových veľmi blízky. Prečo by teda nemohol spraviť Bartovi radosť a hrať s ním túto hlúpu hru na vtipy?

5. Všetko je v Homerovej hlave

Homer v kóme
Zdroj: independent.co.uk

Zo začiatku sú príbehy o rodine Simpsonových reálne a ľahko sa s nimi človek stotožní. Postupom času sa však všetko stáva stále menej a menej uveriteľným a oveľa viac scén by nebolo v reálnom živote možné. Pre to si fanúšikovia vymysleli teóriu: Keď v jednom zo skorších dielov Homer Simpson upadne na dlho do kómy, už sa nikdy neprebudil. Všetky ostatné diely a série sa teda odohrávali iba v jeho hlave. To by vysvetľovalo, prečo postavy nestarnú a prečo sa v seriáli vyskytuje toľko nereálnych scén. Táto teória má domyslený aj záver a niektorí fanúšikovia si myslia, že sa seriál skončí tým, že sa Homer preberie z dlhej kómy.

Ako sa vám páčia tieto teórie? Veríte im, či si myslíte niečo iné? Poznáte ešte iné teórie o tomto seriáli? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -