TOP 5 najočakávanejších zombie hier roku 2020

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Každý rok sa pripravujeme na ďalších nemŕtvych a s napätím očakávame novú zombie hru. Minulý rok nás príjemne prekvapili tituly ako Resident Evil 2 či World War Z. Kvôli súčasnej situácii to vyzerá tak, že tento rok zombie hry prerazia vo svete viac, než kedykoľvek predtým. Preto vám prinášame TOP 5 najočakávanejších zombie hier roku 2020.

Zombie Army 4: Dead War (4. február 2020)

Zombie Army 4
Zdroj: wall.alphacoders.com

Nová časť z populárnej série Zombie Army vyšla už tento rok pod názvom Zombie Army 4: Dead War. Prostredníctvom PC Gaming Show, konferencie, ktorá prebiehala online počas E3 2019, sme sa dozvedeli, že tentokrát budú našimi nepriateľmi nacistickí zombíci. Hráči taktiež dostali nové schopnosti a vylepšenia na zbrane. Hra je už momentálne skoro dva mesiace na trhu a vedie si výborne s kladnými hodnoteniami.

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine

rainbow quarantine
Zdroj: wall.alphacoders.com

Tom Clancy’s Rainbow Six séria je známa taktická strieľacka, v ktorej sa hráči vžijú do role špeciálnych jednotiek a bojujú proti teroristom. Avšak tentokrát to v Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine teroristi nebudú.

V krátkom videu sme žiadnych infikovaných nevideli, no vyzerá to tak, že budeme stáť opäť proti nemŕtvym. A preto patrí Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine medzi TOP 5 najočakávanejších  zombie hier.

Dying Light 2

dying light 2
Zdroj: wall.alphacoders.com

Dying Light 2 sa bude znova sústreďovať na mesto plné chodiacich mŕtvol. Hra sa bude odohrávať 15 rokov po apokalypse, kde je ľudstvo na pokraji vyhynutia. Ostávajú už len miesta pre utečencov, no tieto miesta sú ovládané rôznymi frakciami. V hre budú hráči vyslaní do jedného takéhoto miesta, ktoré je pod stálym súbojom medzi frakciami.

Tie chcú získať kontrolu nad všetkým len pre seba. Vonku v meste budete bojovať s nemŕtvymi a vo vnútri vám zase hrozia zlí ľudia. Dying Light 2 nám ponúkne aj väčšiu slobodu. Vy sa budete rozhodovať, ako sa hra bude vyvíjať.

The Last of Us 2 (29. máj 2020)

last of us 2
Zdroj: wall.alphacoders.com

The Last of Us bol obrovským hitom, keď vyšiel na PlayStation 3 a teraz sa konečne dočkáme pokračovania. Hra bude exkluzivitou pre PlayStation 4. Hráči sa budú môcť spolu s Ellie prežiť nové dobrodružstvo niekoľko rokov po jednotke. Tak, ako aj predtým, je tu zombie apokalypsa, kde vírus pretvára ľudí na tvory bez rozmýšľania.

V prvej časti bolo cieľom vynájsť liek proti vírusu, aby sa nešíril ďalej. Avšak vo vydaných traileroch sa zdá, že hlavnou zápornou postavou je nejaký kult. Ešte nevieme, čo je ich cieľom, no vieme, že zobrali život Ellienej láske a za to teraz zaplatia. The Last of Us 2 je jeden z najočakávanejších titulov tohto roka.

Resident Evil 3 (3. apríl 2020)

RE3
Zdroj: wall.alphacoders.com

Resident Evil je nepochybne jedna z najznámejších a najpopulárnejších sérií v histórii videohier. Minulý rok Capcom prerobil originál Resident Evil 2 a hra dosiahla výborných recenzií. No fanúšikovia si pýtali viac. A tak sme sa dočkali aj prerobenia Resident Evil 3.

Tentokrát hráme za postavu Jill a dostávame sa z útlych priestorov policajnej stanice na otvorené ulice Raccoon City. Okrem mŕtvol, ktoré nás chcú zabiť, na každom rohu sa stretávame aj s ikonou Resident Evil série – Nemesis.

Tešíte sa na niektorú z týchto hier? Páči sa vám zoznam, alebo by ste na ňom niečo zmenili? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: gameranx.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -