Filmy

Legendárny Top Gun dostane pokračovanie! Potvrdil to sám Tom Cruise, ktorý sa vráti ako Maverick

Top Gun 2 je potvrdený!

Herec Tom Cruise mal veľa známych rolí. Jeho kvality nám ukázal napríklad vo filmoch Mission: Impossible, a tento rok ho uvidíme aj v reboote Múmie. Jedným z jeho najznámejších filmov je nepochybne Top Gun, v ktorom si zahral pilota Mavericka. Tento film za zrodil v roku 1986 a dnes sa už dá považovať za legendárnu klasiku. Na pokračovanie tohto filmu sa čaká už dlhé roky. Snímka sa však za ten čas nikam nepohla – až doteraz.

Tom Cruise totižto robil rozhovor s Sunrise 7, v ktorom rozprával o novej Múmií. Hostiteľ šou sa ho spýtal, či existujú nejaké novinky ohľadom Top Gun 2. Cruise bol šťastný, že mohol potvrdiť čo sa s filmom deje, a že sa dočkáme pokračovania

Hostiteľ: Top Gun 2, prosím, povedz že je to pravda. Tom: Je to pravda. Začnem to natáčať, pravdepodobne budúci rok. Stane sa to. Určite sa to stane.

Tom Gun 2

Zdroj: screenrant.com

Pokiaľ sa teda pokračovanie začne natáčať už budúci rok, mohli by sme ho dočkať niekedy v 2019. Tom Cruise si samozrejme zopakuje rolu Mavericka, je však otázne, či sa vráti aj Val Kilmer ako Iceman. Po tomto oznámení sa fanúšikovia filmu rozdelili na dva tábory. Jeden, ktorý sa na film teší, verí mu a ten druhí, v ktorom sú ľudia skeptickí a myslia si, že to bude prepadák. 

Film logicky čaká ešte veľmi veľa pre-produkcie. Nepoznáme meno režiséra, producentov, ani hercov. Top Gun 2 bude mať pod krídlom štúdio Paramanount. A čo vy, tešíte sa? Radi by ste videli ako Maverick a Iceman šplhajú vyššie hodnosťami armády? 

PS: Nezabudnite si pozrieť rozhovor, v ktorom Tom potvrdil Top Gun 2!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  1 Comment

  Pridaj komentár