Spadne vám z neho sánka, sľubujú tvorcovia. Top Gun dostane vlastný seriál

Nenechajte si ujsť

Nový seriál Top Gun je realitou

Ikonická akčná značka Top Gun, ktorú v dvojici vydarených filmov preslávil Tom Cruise, sa v podobe seriálu dostane aj na malé obrazovky. Akcie-chtivý fanúšikovia však očakávania budú musieť krotiť. Nový Top Gun totiž nepríde ako pokračovanie filmov, ale ponúkne skutočný náhľad do zákulisia elitného pilotného programu, informuje Entertainment Weekly.

Práve oznámený seriál ponesie názov Top Gun: The Next Generation a bude za ním stáť skupina National Geographic. Seriál ponúkne náhľad do programu pokročilého leteckého výcviku amerického námorníctva a predstaví príbehy skutočných pilotov, ktorí navzájom súťažia a snažia sa stať plnohodnotnými členmi najlepšieho pilotného programu na svete.

film top gun 2 tom cruise
TMDB

Tvorcovia sľubujú strhujúcu šou

Seriál ponúkne náhľad do cvičiaceho programu a diváci v ňom budú môcť očami študentov nasadnúť aj do kokpitov stíhačky F-35C Strike Fighter. Tvorcovia sa však v novinke pozrú aj mimo letecké základne a nahliadnu do súkromia jednotlivých protagonistov.

„S miliónmi fanúšikov filmu po celom svete ma seriál okamžite zaujal – títo elitní piloti prúdových lietadiel sú nielen mimoriadne ambiciózni a pôsobiví, ale všetci majú veľmi odlišné príbehy. Vďaka exkluzívnemu bezprecedentnému prístupu Nat Geo táto séria sľubuje, že bude vzrušujúcou, vizuálne ohromujúcou a fascinujúcou cestou do sveta elitného lietania, z ktorej vám spadne sánka“ hovorí Tom McDonald z National Geographic.

Príde aj Top Gun 3?

Okrem tradičných sľuboch o výnimočnosti celého projektu sú informácie ohľadom The Next Generation zatiaľ pomerne strohé. National Geographic nešpecifikoval, koľko epizód bude televízna novinka mať, ani kedy ju na obrazovkách môžeme očakávať. Z vyjadrení tvorcov je však cítiť veľká láska k filmovej sérii, ku ktorej sa dramatickosťou aj napriek dokumentárnemu charakteru určite pokúsia priblížiť.

Top Gun: Maverick nový trailer
TMDB

Fanúšikovia série však aktuálne dúfajú predovšetkým v potvrdenie tretieho filmu. Top Gun: Maverick patril k najväčším filmovým prekvapeniam posledných rokov. Film v kinách zarobil takmer 1,5 miliardy dolárov a vzhľadom na obrovský divácky úspech by mu bolo otvorené aj štúdio Paramount. Všetko tak záleží od rozvrhu Toma Cruisa, ktorý ale vôbec nelení. Herec je aktuálne naplno vyťažený sériou Mission: Impossible, hovorí sa aj o pokračovaní Na hrane zajtrajška, ktorý by diváci rovnako radi videli.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -