Top Gun: Maverick odhaľuje nový trailer. Tom Cruise v ňom opäť dokazuje svoje letecké schopnosti

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nový trailer k dlho očakávanému filmu Top Gun: Maverick od Paramountu prichádza a ukáže nám pokračovanie originálneho trháku z roku 1986, ktorý odštartoval kariérny vzostup Toma Cruisa. V akčnom trileri plného leteckých akrobacií sa legendárna postava Mavericka vrátila a síce ho v traileri vidíme ako testovacieho pilota a inštruktora, jeho pokojné chvíle veľmi rýchlo nahradí pocit ohrozenia.

Nový trailer k filmu Top Gun: Maverick

Ako nám odhaľuje nový trailer, Pete „Maverick“ Mitchell veľmi rád pokúša svoje šťastie a limity. Jeho úlohou je spočiatku trénovať odnož mladých Top Gun Pilotov na novú špeciálnu misiu, akú ešte žiaden letec nikdy nevidel. A tu nastáva zlomový moment, kedy prichádza nepriaznivá zrážka z jeho minulosťou.

Narazí totiž na poručíka Bradleyho Bradshawa (Miles Teller), ktorý vystupuje pod kódovým menom „Rooster“. Je synom zosnulého radarového inšpektora Nicka Goose Bradshawa, ktorého smrť si Pete nikdy neprestal vyčítať. Na misii sa musí vyrovnať so svojím strachom a duchmi minulosti. Nesmú ho dohnať, ak chce ďalej lietať a vyhnúť sa nejasnej budúcnosti. S predstavením Roostera je Maverick nútený konfrontovať svoju neistú minulosť spolu so všetkými obavami, ktoré vyplávali na povrch a rozpútajú nebeské peklo.

Okrem spomenutých hercov obsadenie doplnia aj Van Kilmer, Glen Powell, Jon Hamm, Ed Harris a Lewis Pullman. V obsadení bol potvrdený aj Danny Ramirez, ktorý bude stvárňovať postavu s prezývkou „Fanboy“. Nevracia sa ale Kelly McGillisová a tak nový Maverickov romantický záujem stvárni Jennifer Connelly. Režisérom filmu je Joseph Kosinski, pre ktorého to bude ešte len štvrtý celovečerný film. V minulosti sa postaral o niekoľko kvalitných kúskov ako Tron: Dedičstvo (2010), Nevedomí (2013) a Hrdinovia ohňa (2017). Tento rok nás okrem filmu Top Gun: Maverick poteší aj iným filmom, akčným sci-fi trilerom Escape from Spiderhead s Chrisom Hemsworthom a Milesom Tellerom. Top Gun: Maverick zažije premiéru 26. mája 2022.

Páčil sa ti nový trailer k filmu Top Gun: Maverick? Názor nám môžeš napísať do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -