Dokumentárna séria Top Secret UFO Projects: Declassified od Netflixu sa ti pokúsi v prvom traileri odhaliť pravdu o mimozemskom živote

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Na Netflix čoskoro dorazí nová dokumentárna séria Top Secret UFO Projects: Declassified, ku ktorej nám streamovací gigant odhalil prvý trailer. V ňom sa ti tvorcovia pokúsia objasniť pravdu o existencii mimozemského života a niektoré snímky sú naozaj mrazivé.

Seriál sa bude zaoberať myšlienkou, že na planéte Zem je niekoľko dekád utajovaná prítomnosť mimozemského života a americká vláda tieto vedomosti roky skrývala pred zvedavou verejnosťou. Vábivá novinka o skúmaní mimozemšťanov dorazí na Netflix počas leta, 3. augusta 2021.

Prvý trailer k dokumentárnej sérii Top Secret UFO Projects: Declassified

Pozeráme sa na fotografie skutočných mimozemšťanov alebo sa jedná o výmysel? Na túto otázku zatiaľ neexistuje jasná odpoveď, ale práve Netflix sa nám ju pokúsi zodpovedať. Ako vidieť v ukážke, americká vláda zakrýva dôkazy o mimozemskom živote a pravdepodobne nastal čas niektoré z nich odhaliť svetu.

V úvode nechýbajú ani priame pohľady na možné stvorenia z inej galaxie, ktoré sú vzhľadom od ľudských bytostí úplne rozdielne. Vidieť aj lietajúce taniere na oblohe a neskôr prichádza na rad skúmanie, prečo tieto dokumenty neboli zverejnené nikdy predtým. Všetky zábery sú intenzívne a ponúkajú divákom spracovanú dokumentáciu ako jeden z najhlbších prieskumov o mimozemskom živote.

Top Secret UFO Projects: Declassified trailer
Zdroj: history.co.uk

Oficiálna synopsa:

„Top Secret UFO Projects: Declassified je originálny seriál o skutočných udalostiach obsahujúci najnovšie informácie a dôkazy, ktoré odhaľujú najprísnejšie tajné vládne dokumenty zaoberajúce sa priamym kontaktom s mimozemským životom na Zemi. Tvrdenia o mimozemských stretnutiach nie sú žiadnym tajomstvom a mnohí sú presvedčení, že existencia UFO nie je len pravdepodobná, ale viac než istá.“

Na základe prvého traileru sa zdá, že odhalené prísne tajné dokumenty môžu nadobro zmeniť pohľad spoločnosti na existenciu mimozemského života a my si takéto niečo nenecháme ujsť. Netflix to s dokumentami vždy vedel a ich najnovší sci-fi výtvor sa určite oplatí vidieť.

Čo hovoríš na nový trailer k dokumentárnej sérii Top Secret UFO Projects: Declassified? Veríš na existenciu mimozemského života? Názor nám môžeš napísať dole do komentáru.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -