Filmy

Zabudnite na Carnagea! Toto bude oficiálny záporák vo filme Venom!

Toto bude oficiálny záporák vo filme Venom!

Síce sme už čoraz bližšie k októbrovej premiére komiksovky Venom, stále o nej vieme relevantne málo. Je to pochopiteľné, keďže film sa stihol urobiť veľmi rýchlo, no stále vcelku prekvapujúce. Je totiž jasné, že film o záporákovi sa jednoducho urobiť nedá, takže Venom nepochybne bude anti-hrdina ako Deadpool. Aj ten teda potrebuje niekoho, s kým si môže vymeniť zopár rán. No a síce prvé informácie hovorili o populárnom záporákovi Carnageovi, skutočnosť je oficiálne úplne iná.

Záporák bude mať meno Riot a ide taktiež o symbiont. Toho by mal hrať herec Riz Ahmed, ktorý sa už v traileri stihol trochu ukázať. Už tam sa dalo usudzovať, že pôjde o zápornú postavu, čo je teda nakoniec pravda. Riot je teda symbiont, ktorý neustále skáče na rôznych hostiteľov. Prvýkrát sa objavil v komiksovej sérii Venom: Lethal Protector a objavuje sa väčšinou ešte so štyrmi ďalšími symbiontmi – Scream, Agony, Lasher a Phage.

Riot

Riot; Zdroj: pinterest.ie

Či sa tí ukážu vo filme netušíme, no keďže určite tvorcovia nechcú mať film preplnený, asi si ich nechajú na neskôr. Rovnako to teda bude asi aj s Carnageom, ktorého by si mal zahrať Woody Harrelson. Ten každopádne sám povedal, že sa objaví vo filme len nachvíľu. Určite teda pôjde len o nadstavbu pre pokračovanie.

Pravý komiksový záporák Venoma – Spider-Man sa teda oficiálne vo filme neukáže. Riot však bude určite skvelý výber pre prvého záporáka. Predsa len je vždy dobré, ak je záporák presným opakom hrdinu, čo Riota vystihuje výborne. Film Venom zatiaľ obklopuje veľká natešenosť fanúšikov ale aj istá nedôvera. Štúdio Sony sa totiž za tie roky nikdy nedokázalo s komiksovými filmami kvalitatívne presadiť, takže asi každý chce, aby bol práve Venom ich prvá kvalitná komiksová jazda.

Riz Ahmed a Tom Harady vo filme Venom

Riz Ahmed a Tom Hardy vo filme Venom; Zdroj: ew.com

Zdroj: screenrant.com

Tešíte sa na Venoma? Čo hovoríte na oficiálneho záporáka filmu? Veríte, že bude Venom dobrý? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár