Toto bude veľké. Fantastická štvorka práve spoznala hlavného záporáka, pridala aj ďalšie hviezdy

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Fantastická štvorka má ďalšie obsadenie

Prvá rodina Marvelu sa nezadržiteľne blíži a stane sa súčasťou filmového univerza MCU. Má prísť v júli budúceho roka a tak nás štúdio zásobuje ďalšimi informáciami, ktoré kvalitne navnadia. Ako hlási The Hollywood Reporter, film Fantastická štvorka naberá ďalšie obsadenie. Pridáva sa veľké hollywoodske meno a dozvedáme sa aj obsadenie do role najväčšieho zo súperov tímu.

Ešte vo februári tohto roka sme sa dozvedeli mená hercov, ktorí stvárnia ústrednú štvoricu postáv. Pedro Pascal bude Mr. Fantasticom, Vanessa Kirby hrá Invisible Woman, Joseph Quinn bude Human Torch a Ebon Moss-Bachrach sa stáva The Thing. Následne v apríli prišlo ďalšie oznámenie. Dozvedeli sme sa, že vo filme uvidíme ženskú verziu Silver Surfera menom Shalla-Bal.

Kde je Silver Surfer, nesmie chýbať Galactus

Túto mimozemskú postavu z planéty Zenn-La bude hrať Julia Garner, známa napríklad zo seriálu Ozark. Kde je však zvestovateľ požierača planét, tam musí byť samozrejme aj samotný titán. O roli Galactusa sa dlho uvažovalo, najviac sa v jej súvislosti spomínalo meno Javier Bardem.

Teraz však Marvel oficiálne potvrdil, komu rola pripadla. Bude to britský herec Ralph Ineson. Zahral si v Harry Potterovi či seriáli Hry o tróny, fanúšikovia ho môžu poznať aj z filmu Čarodejnica. Rolu mal aj v minuloročnom sci-fi Tvorca a aktuálne ho môžeme vidieť v horore Prvé znamenie: Prichádza Satan. Zaujímavé je, že Ineson sa už v Marvel roli objavil, v Strážcoch galaxie si zahral vedľajšiu úlohu pilota Ravagerov.

Ďalšie veľké hollywoodske meno

Ani pri ňom však veľké správy nekončia. Pred niekoľkými dňami sme sa dozvedeli, že sa do filmu pridáva Paul Walter Hauser, známy napríklad z filmu Richard Jewell. Jeho rola zatiaľ nebola oznámená, fanúšikovia predpokladajú, že by sa mohol stať hlasom robota s označením H.E.R.B.I.E.

Teraz bola oznámená ďalšia, zatiaľ nešpecifikovaná rola. Dôležite je však meno herca, bude ním dvakrát na Oscara nominovaný John Malkovich. Aj vo svojom aktuálne nabitom kalendári, keď pripravuje drámu Hand of Dante, horor Opus či životopisný film The Yellow Tie o rumunskom skladateľovi, si našiel čas na Marvel rolu. Uvidíme však či pôjde o plnohodnotnú úlohu alebo len menšie kameo.

Čo hovoríte na to aké si Fantastická štvorka pridala obsadenie? Páči sa vám herec pre Galactusa? Koho si myslíte, že by si mohol zahrať John Malkovich? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: hollywoodreporter.com

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -